Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

Про навчання, творчість та відеознайомство з КАПМ

Відеознайомство з Київською Академією перукарського мистецтва
(про особливості навчання, культурно-творчу та міжнародну діяльність, творчість і професійні здобутки студентів КАПМ та інше)

Про навчання, творчість та відеознайомство з КАПМ Про навчання у ВНЗ «КАПМ» (Міжнародний інститут моди і дизайну та Арт-коледж КАПМ) Про навчання, творчість та відеознайомство з КАПМ Про навчання у Професійному ліцеї моди КАПМ Про навчання, творчість та відеознайомство з КАПМ Про навчання на курсах перукарів КАПМ


Київська Академія перукарського мистецтва - вищий навчальний заклад з багаторічним досвідом підготовки фахівців у сфері моди, краси та дизайну!

КАПМ – це особлива атмосфера творчого натхнення і любові до професії! Неповторну ауру створюють креативні роботи наших студентів. Дипломи і кубки підтверджують творчі перемоги та надихають на подальший розвиток у таких цікавих галузях, як мистецтво, дизайн та мода!

Навчальний процес у КАПМ

Де-які з предметів, що вивчають у КАПМ:
Дизайн (зачіки, макіяжу, одягу, стилю тощо), Композиція, Художнє моделювання, Формоутворення, Кольорознавство, Малюнок, Живопис, Ескізування, Пластична анатомія, Технології перукарських робіт, Постиж, Конкурсні зачіски, Розробка перспективних моделей зачісок, Здоров’я волосся, Візаж, Спец. грим, Боді-арт і фейс-арт, Нейл-дизайн, Іміджелогія, Стилістика, Психологія моди , Теорія моди, Культурологія, Мистецтвознавство, Історія зачіски і костюму, Розробка колекцій, Салонний і фешн-бізнес, Конструювання одягу, Технології швейних робіт, Організація фешн-показу, Комп’ютерне моделювання, Фотомистецтво, Інновації в індустрії краси і моди, та багато інших
В Академії на кожній спеціальності вивчають більше 50-ти цікавих та корисних дисциплін. У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників та тренувальних матеріалів. КАПМ розробила і впровадила авторську методику навчання «Модульний курс SKR», ректор Академії є автором першого українського підручника «Дизайн зачіски». У КАПМ розроблено та впроваджено чисельну кількість методичних матеріалів та навчальних посібників. Для ознайомлення перейти на сторінку «Науково-методична діяльність КАПМ»


Безкоштовні факультативи КАПМ

Для студентів Академія безкоштовно проводить факультативи з дизайн одягу, фотомистецтва, дефіле, акторської майстерності, іноземної мови та хореографії у шоу-балеті «Епатаж»

Матеріально-технічна база для навчання

Iногороднім студентам Академії надається гуртожиток або хостел.
Заняття проходять у спеціально обладнаних дизайн-лабораторіях, навчальних кабінетах з візажно-перукарськими місцями, творчих майстернях з живопису та малюнку, та лекційних кабінетах. КАПМ має фотостудію, подіумну та танцювальну зали, бібліотеку, комп'ютерні класи, безкоштовний Wi–Fi.

Викладачі Академії

Успіх будь-якого навчання залежить від Вчителя. Кожен викладач КАПМ, окрім високої кваліфікації і досвіду має креативний підхід, виявляє любов до професії, бажання розвиватися і віддавати знання учням. Кожен педагог - це особистість, митець і турботливий наставник. Серед наших викладачів: кандидати наук; члени Національної спілки художників України; призери міжнародних професійних конкурсів, володарі багатьох почесних нагород, провідні фахівці та топ-стилісти. Детальніше про викладачів

Практика та працевлаштування.

98% випускників КАПМ працюють за фахом!
Починаючи з першого курсу, студенти направляються на практику в найкращі салони краси, театри, на телебачення, в дизайн-студії, ательє, будинки мод, в рекламні агентства тощо. Випускники КАПМ користуються високим попитом у роботодавців. Про це свідчить постійне надходження заявок з пропозиціями про роботу, які розміщуються в КАПМ на спеціальній дошці оголошень та на спец. сторінці у соц. мережі КАПМ.Де і ким працюють випускники Академії:

 • Кращі салони краси та перукарні (від перукаря-модельєра до директора салону)
 • Компанії провідних брендів (технологом, колористом, тренером)
 • Телеканали, кіностудії, театри і телепроекти (художником-гримером, дизайнером зачісок, постижером, стилістом тощо)
 • Шоу-бізнес та фешн-індустрія: фотостудії, модельні і рекламні агентства, модні журнали, дизайн-студії, кліпмейкерські компанії (модельєром зачісок, візажистом, дизайнером стилю тощо)
 • Навчальні заклади сфери краси (майстром виробничого навчання, викладачем)
Кількість пропозицій від роботодавців, які хочуть взяти на роботу саме випускників Академії перевищує кількість самих випускників. Кожного дня ми отримуємо нові заявки не тільки від українських підприємств сфери краси, але й закордонних (Польща, Латвія, Круїзні лайнери, ОАЕ тощо). Перейти на сторінку «Міжнародне працевлаштування та стажування»

Де-які з країн, в яких працюють за фахом випускники КАПМ:
-Німеччина -Швейцарія -Андорра -Іспанія
-Португалія -Польща -Італія -США -ОАЄ


Міжнародна діяльність.

 • Академія є членом та офіційним представником Всесвітньої Конфедерації перукарів С.М.С. (Confederation Mondiale de la Coiffure), центром якої є Париж. Це дає можливості нашим студентам і викладачам переймати кращий світовий досвід та підвищувати свою професійну майстерність.
 • Чисельні перемоги студентів і викладачів на Міжнародних конкурсах, Фестивалях та Світових Чемпіонатах в Італії, Німеччині, Таїланді, Латвії, Туреччині. В свою чергу, Академія вперше в Україні провела Світовий Чемпіонат «Кубок Inercontinental CMС» ( Київ, 24-25 квітня 2016 ), в якому брали участь фахівці з 11 країн світу! Детальніше про цю подію
 • Майстер-класи від іноземних гостей. В Академії вже представили свою майстерність світові стилісти з Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії.
 • Знання світових тенденцій моди. КАПМ щорічно відвідує закритий показ трендових коллекцій від HCF у Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких, розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на щорічному шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles»
 • Міжнародна практика студентів, стажування та працевлаштування випускників. Детальніше
 • Можливість подальшого навчання за кордоном


Культурно-творча діяльність та креативні проекти КАПИ.

Цікаве та насичене студентське життя у творчих проектах КАПМ:
 • Журнал "Локон"
 • Фешн-студія "КАПрИз"
 • Шоу-балет «Епатаж»
 • Арт-група «Крила»
 • М.A. «Beautiful Models»
 • Всеукраїнська Творча Олімпіада «Дизайнер ХХІ століття» (щорічно, серед старшокласників)
 • Традиційні шоу-програми КАПМ
  (творчі дні відкритих дверей):
  - шоу-показ "Здравствуй, Академія!" (вересень);
  - шоу «Новорічна феєрія краси!» (грудень);
  - “Міс КАПМ” та "Весняна фантазія" (березень).
У творчому навчальному закладі студентам необхідно мати можливість реалізовувати свій творчий потенціал та ініціативу, вдосконалювати свої професійні навички. Тому Академія впроваджує різноманітні креативні проекти, організовує конкурси, постійно проводить у Палаці Культури «Росток» культурно-творчі заходи, шоу-програми та покази.

Найграндіозніша подія для всієї команди КАПМ - Міжнародний Фестиваль «Кришталевий Янгол», який Академія щорічно організовує і проводить у квітні. Фестиваль, як своєрідний щорічний заліковий іспит, що демонструє творчість, високий рівень підготовки та професіоналізм студентів і викладачів КАПМ.Інша інформація з розділу «Про нас»: