Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

Нова професія - нове життя

Щоб отримувати радість від життя, людині інколи слід щось змінювати: колір волосся, помешкання, оточення, захоплення, сферу діяльності. Останнє стає особливо актуальним у періоди розчарування своєю роботою. Справа, якій присвятив багато років, може не тільки не приносити задоволення, але і просто дратувати. Для песимістів це стає причиною постійного пригнічення та страждань. Для оптимістів же така ситуація - унікальний шанс відкрити в собі нові таланти та змінити життя на краще. Реалізувати цей шанс можна шляхом отримання додаткової професії, яка буде і цікавою, і прибутковою.

Сучасній людині в житті часто не вистачає творчості, краси і свята. Саме тому, сьогодні популярними стали професії сфери моди та перукарського мистецтва. Перукарі, стилісти та візажисти, немов чарівники, роблять людей та світ навколо більш привабливими і привносять у наше життя свято.

Отримати професію у сфері перукарського мистецтва та декоративної косметики можна за відносно короткий термін на курсах перукарів або курсах візажистів. Відділення курсової підготовки Київської Академії перукарського мистецтва надає можливість оволодіти професійною майстерністю та стати фахівцем у сфері краси за чотири місяці. Направленість курсів перукарів та візажистів – практична. Уся необхідна теоретична інформація видається у друкованому вигляді, а заняття проходять у формі практичних робіт. Крок за кроком слухачі курсів перукарів оволодівають сучасними технологіями виконання жіночих та чоловічих стрижок, вечірніх зачісок та укладання волосся, фарбування та хімічного завивання волосся. На курсах візажистів набуваються практичні навички виконання повсякденного класичного, повсякденного авангардного, вечірнього, весільного, подіумного, фантазійного та інших видів макіяжу.

Навчання на курсах перукарів та візажистів у КАПМ відбувається за прискореними методиками навчання, які пройшли багаторічну апробацію і довели свою ефективність.

Запис на курси перукарів або курси візажистів за тел.:
097-462-45-45, 427-02-92, 455-56-72

Більш детальна інформація міститься на сторінці
"курси перукарів та візажистів"