Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

Краса поза кризою

Психологи вважають, що у періоди різних соціальних потрясінь більшість людей несвідомо звертаються до моди і краси як факторів переключення уваги з того, що викликає негативні емоції та думки. Проаналізувавши періоди світових фінансових криз, починаючи із Великої депресії 1930-х років, економічні експерти констатували факт зростання обсягів продаж косметики та парфумерії. Цей феномен вони назвали «ефектом губної помади». Звісно, що у тяжкі часи людям не вистачає позитивних емоцій. А тут пофарбуєш та модно підстрижеш волосся – і все вже не здається таким похмурим. Саме тому фахівці, які працюють у сфері краси навіть у кризові часи значного недоліку у клієнтах не відчувають.

От і виявляє криза такі професії, на які вона вплинути не може, і які незважаючи ні на що, завжди будуть актуальними та прибутковими. Це професії сфери перукарського мистецтва і декоративної косметики, отримати які можна, закінчивши курси перукарів або курси візажистів.

Відділення курсової підготовки Київської Академії перукарського мистецтва надає можливість оволодіти професійною майстерністю та стати фахівцем у сфері краси за відносно короткий термін. Програми курсової підготовки в Академії діляться на базові курси (для «новачків» у професії) та курси вдосконалення майстерності.

До базових відносяться курси перукарів та курси візажистів.

Курси перукарів допомагають оволодіти основними професійними уміннями та навичками фахівця з перукарської справи. Направленість курсів – практична. Уся необхідна теоретична інформація видається у друкованому вигляді. Заняття на курсах перукарів проходять у формі практичних робіт. Відпрацювання базових стрижок відбувається на спеціальних тренувальних накладках з волоссям.

Слухачі курсів перукарів оволодівають уміннями укладання волосся (гаряче укладання, робота із бігуді, укладання феном, тупірування тощо), набувають практичних навичок виконання жіночих та чоловічих стрижок, моделювання вечірніх зачісок та пізнають сучасні технології фарбування та хімічного завивання волосся. Тривалість курсів перукарів – 4 місяці.

Курси візажистів націлені на оволодіння практичними навичками виконання різних видів макіяжу з урахуванням кольоротипу та індивідуальних особливостей обличчя клієнта . Вивчення основ стилістики надає можливість нашим слухачам курсів візажистів не тільки створювати макіяжі у різних стилях, але і розробляти індивідуальний стиль для своїх клієнтів.

У процесі навчання слухачі курсів візажистів оволодівають техніками виконання повсякденного класичного, повсякденного авангардного, вечірнього, весільного, подіумного, фантазійного та інших видів макіяжу. Тривалість курсів візажистів – 4 місяці.

Академія пропонує наступні курси вдосконалення майстерності:

  • Курси підвищення кваліфікації перукарів (стрижка та стилізація, сучасні технології фарбування волосся, моделювання вечірніх та весільних зачісок). Тривалість курсів підвищення кваліфікації перукарів – 1,5 місяці.
  • Тренінг-курс «Святкові зачіски» (елементи святкових зачісок: плетіння, вузли, джгути, сучасні буклі, рельєфи, хвилі тощо; моделювання весільних, випускних та вечірніх зачісок). Тривалість тренінг-курсу – 1 місяць.
  • Тренінг-курс «Афро-плетіння та брейдинг» (основи брейдингу, види афро-плетінь: зі-зі, кетрін-твіст, супер-локони, гофре, поні та інші). Тривалість тренінг-курсу – 1 місяць.
  • Тренінг-курс «Постижерне мистецтво» (технології виготовлення прикрас та декору із волосся). Тривалість тренінг-курсу – 1 місяць.


Запис на курси перукарів, курси візажистів та курси підвищення кваліфікації за тел.:
097-462-45-45, 427-02-92, 455-56-72

Більш детальна інформація знаходиться на сторінці
"курси перукарів, візажистів та підвищення кваліфікації"