АНОНС! Запрошуємо до участі у КУБКУ СВІТУ СМС (Італія, 29-30 жовтня 2017р.)! Світове змагання з перукарського мистецтва, візажу та нейл-дизайну!
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

Курси візажистів у Києві

Курси «Візажист»

Візажце справжнє мистецтво, яке прикрашає нашу буденність. Візажист, як чарівник здатен перетворити будь-яку попелюшку у прекрасну принцесу, подарувавши їй при цьому гарний настрій та впевненість у собі. Послугами професійних візажистів у наш час користуються різні люди: і бізнесмени, і політики, і артисти. Без візажиста не обходяться модні покази, рекламні фото або відео-зйомки. Послуга візажиста останнім часом користується попитом у клієнтів салонів краси, особливо з нагоди урочистих подій (весілля, випускний бал тощо).

Наш курс візажистів націлений на оволодіння практичними навичками виконання різних видів та технік макіяжу. Ми навчимо Вас виконувати макіяж у різних стилях та для людей різних кольоротипів. Наші курси допоможуть Вам оволодіти професійними уміннями та навичками та розпочати цікавий шлях до фахового визнання.

Особливості навчаня на наших курсах: практика з перших занять і протягом всього навчання; досвідчені і провідні викладачі; використання сучасних методик та світових технологій; видача методичних та тренувальних матеріалів; індивідуальний підхід до кожного учня; сприяння у працевлаштуванні та інше.


У программі навчання

  • Вступ до спеціальності (косметика, інструменти, санітарія і гігієна, типи шкіри та ін.);
  • Основи візажної справи (призначення та види макіяжу, зображувальні і технічні засоби макіяжу, етапи роботи, типи обличчя та корекція);
  • Виконання різних видів макіяжу (повсякденний класичний та повсякденний авангардний; вечірній класичний та вечірній, авангардний, весільний, подіумний урочистий та подіумний фантазійний. та ін.).
  • Макіяж і кольоротип зовнішності (визначення кольоротипу, макіяж для зимового, весняного, літнього та осіннього кольоротипів);
  • Техніка виконання макіяжу у різних стилях (діловий, романтичний, фольклорний, спортивний, гламурний, вамп та ін.);
  • Іспит – виконання складного виду макіяжу (за індивідуальним завданням).


Увага!
Вказанi цiни - пiльговi та дiють до кiнця лiта!!!


Графік занять на курсах візажистів - 2 рази на тиждень по 4 ак. год.
Термін навчання – 2 міс. Вартість 1 міс. – 1450 грн.
По закінченні курсу видається свідоцтво міжнародного зразка.


Відкрий секрети краси!Запис на курси візажистів:
1. За телефонами: (+38 044) 455-56-72, 456-41-07, м.т.: +38 097 462-45-45, +38 093 276-59-55
або
2. У режимі он-лайн:

Курси візажистів у КиєвіКурси візажистів у КиєвіКурси візажистів у КиєвіКурси візажистів у КиєвіКурси візажистів у Києві