Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

ІХ Фестиваль

З 14-го по 17 квітня 2010р. в Міжнародному виставковому центрі прошол IХ Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Ангел»!

ІХ Фестиваль


Організаторами Фестивалю є вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та СМС-САТ Україна - офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів.

Фестиваль проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Київської міської державної адміністрації, Академії мистецтв України.

Співорганізатори Фестивалю: Українсько-Французький гуманітарний інститут та Міжнародна спеціалізована виставка «Всесвіт краси та здоров'я».

В якості партнерів Фестивалю виступили: модельне агентство «Бьютіфул моделз», компанії "Арель-ДС», «Естель-України», «VOV-professional make-up", «ЮЛГ», «Кравець», «К і К», туроператор «Татур», видавництво «Хімджест», журнали «Локон» і «Your hair», інтернет-форум для перукарів «перукар.оrg».

Як Почесний гість Фестивалю та член журі конкурсів, до Києва приїхав Генеральний Секретар Всесвітньої Конфедерації перукарів, володар титулу «Кращий перукар Франції», директор школи перукарського мистецтва в Парижі пан Бернард Корді.

У рамках Фестивалю пройшли 10 професійних конкурсів, учасниками яких стали як мастерасалонов краси, так і найбільш талановиті студенти вузів. У конкурсах Фестивалю взяли участь понад 150 учасників з України, Туреччини, Білорусі.

У перший день - 14 квітня змагалися дизайнери фантазійної зачіски, фахівці з брейдингу і творці фантазійного макіяжу. Другий конкурсний день - 15 квітня - включав чотири конкурси для перукарів: конкурс перспективної чоловічої стрижки, перспективної жіночої стрижки, вечірньої елегантної і весільної зачісок. У третій день Фестивалю - 16 квітня - в конкурсах змагалися майстри фантазійного манікюру, дизайнери стилю і дизайнери одягу.

Кожен конкурсний день Фестивалю традиційно закінчувався шоу-програмою, в якій глядачам пропонувалися міні-спектаклі, що розкривають ідею авторів конкурсних робіт. Під час церемонії нагородження глядачі могли побачити не тільки переможців, але і роботи, що принесли перемогу своїм авторам.

У шоу-програмі з елементами майстер-класу «Інтерстиль», яка проходила 16-го квітня, свою творчість українському глядачеві представили іноземні гості Фестивалю - відомий турецький стиліст зачісок, президент СМС-САТ Туреччини Харун Джі Джі, президент Спілки перукарів турецького міста Есдішіхір, призер міжнародних конкурсів - Мустафа Джейлан, топ-стиліст Латвії, майстер міжнародної категорії - Жанна Бєлова. Україна в програмі «Інтеростіль» представили топ-стилісти СМС-САТ України, викладачі капі - Вікторія Князская і Аліса Філімонова.

Фіналом щорічного міжнародного свята перукарського мистецтва, моди і дизайну стало Гала-шоу Фестивалю «Кришталевий Ангел», яке проходило 17 квітня. Це саме видовищний захід Фестивалю, яке представило глядачам театралізовані покази феєричних зачісок, вишуканих костюмів, творів фейс-арту та боді-арту.

Гала-шоу - це щорічна прем'єра, яку готують студенти та викладачі Київської Академії перукарського мистецтва. Цього року команда капі презентувала публіці покази перспективних зачісок і шоу арт-образів: «Загадки старовинного замку», «Аватар», «Міфологічний перевтілення», «В ім'я життя на Землі», «В ритмі пасадобля», «Від креативу до гламуру »," Королева ночі "," Бразильський карнавал ».

Кожен з цих показів - це видовище, яке артистично поєднало перукарське мистецтво, декоративну косметику, дизайн костюмів, дефіле, хореографію і пантоміму.


Кульмінацією Гала-шоу стало встановлення вже п'ятого рекорду Київської Академією перукарського мистецтва. Студенти та викладачі капі презентували унікальну зачіску з найдовших у світі афро-косичок. Ідея створення такої зачіски виникла у студентки 2-го курсу - Ольги бебехи, а ось втілювали цю ідею всім вузом.

Довжину кісок на сцені вимірювали експерт Книги рекордів України - Ігор Підчебей, авторитетна комісія і іноземні експерти. Оголошення результатів вимірювання викликало бурю овацій - довжина зачіски склала 10 метрів 20 сантиметрів! Рекорд був зафіксований у Книзі рекордів України в номінації «Мистецтво. Вперше »не тільки як українське досягнення, але і як факт світового рекорду.


Фестиваль «Кришталевий Ангел» відкрив для мене Україна як країну з найвищим професійним та творчим рівнем фахівців сфери краси, - зауважив Генеральний Секретар Всесвітньої Конфедерації перукарів пан Бернард Корді, - а Гала-шоу мене вразило настільки, що я б назвав його найкращим шоу перукарського мистецтва в Європі!
ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

ІХ Фестиваль

Внимание! Оргкомитет Фестиваля уже подготовил ВИДЕОДИСКИ ІХ Фестиваля

Наши контакты: 03067, Украина, г. Киев, ул.. Выборгская, 86, (вход с ул. Шутова) тел./факс: (+38 044) 455-56-72 тел.: (+38 044) 456-41-07, (+38097) 462-45-45
http://www.kapi.com.ua E-mail: kapm@ukr.net kapm@meta.ua