Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

VIII Фестиваль

З 8 по 11 квітня 2009 р. в столичному МВЦ успішно відбувся VIII Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і краси "Кришталевий Ангел"!VIII Фестиваль
Організаторами Фестивалю є вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та СМС-САТ Україна - офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів.

Фестиваль проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Київської міської державної адміністрації, Академії мистецтв України.

Співорганізатори Фестивалю: Міжнародний виставковий центр та виставка "Всесвіт краси та здоров'я".

В якості партнерів Фестивалю виступили: модельне агентство «Бьютіфул моделз», компанії "Арель-ДС», «Ірис», «VOV-professional make-up", «ЮЛГ», видавництво «Хімджест», компанія «Кравець», видавництва журналів «локон »і« Your hair ».

Фестиваль висвітлювали 12 телеканалі (в т.ч. «1 +1» та «5 канал»), 17 друкованих видань (у т.ч. газети «Урядовий кур'єр» та «Хрещатик»), інформаційні агентства - «УНІАН» , «ІТАР-ТАРС», «Укрінформ».


З цього року Фестиваль «Кришталевий Ангел» набув статусу офіційного заходу СМС. В якості Почесного гостя та члена журі конкурсів, до Києва приїхав віце-президент СМС, президент СМС-САТ Італії - відомий світовий стиліст зачісок Антоніо Беланчо, який, у зв'язку з хворобою президента пана Гі Персик, тимчасово виконує обов'язки президента СМС.

У рамках Фестивалю пройшли 10 професійних конкурсів, учасниками яких стали як досвідчені майстри салонів краси, так і найбільш талановиті студенти вузів. У конкурсах Фестивалю взяли участь близько 200 учасників з України, Туреччини, Білорусі. Різноманітність конкурсів дозволило виявити таланти професіоналам різних спеціалізацій.

Кожен конкурсний день Фестивалю завершувався шоу-програмою, в якій глядачам пропонувалися міні-спектаклі, що розкривають ідею авторів конкурсних робіт. Під час церемонії нагородження глядачі могли побачити не тільки переможців, але і роботи, що принесли перемогу своїм авторам.

Величезний інтерес публіки та преси викликало шоу «Інтерстиль», яке проходило 10 квітня. Свою творчість українському глядачеві представили іноземні гості Фестивалю - Антоніо Беланчо, а також відомі стилісти Туреччини - президент СМС-САТ Туреччини Харун Джі Джі і чемпіон Туреччини, президент Спілки перукарів м. Бурса - Рамазан Хілмаз.

Родзинкою шоу «Інтерстиль» стало встановлення рекорду України. Київська Академія перукарського мистецтва вперше у світі презентувала шахову партію на величезній шахівниці, де фігури були представлені моделями в арт-образах. Змагалися в цьому незвичайному шаховому турнірі Перший проректор Капі, президент СМС-САТ України Олександр Лубенський і Почесний гість Фестивалю Антоніо Беланчо. Стилізовані костюми, унікальні арт-зачіски, фейс-арт, - все це створювало неповторне за красою видовище, яке було зареєстровано в «Книзі рекордів України» в категорії «Мистецтво, вперше».

На рахунку Київської Академії перукарського мистецтва це вже четвертий рекорд, - каже представник Книги рекордів України Ігор Підчебій, - все почалося з найвищою в світі зачіски - 3метра 53 сантиметри, потім був рекорд на найбільшу кількість (388!) Арт-образів в одній сцені і в минулому році - креативна стрижка, виконана студентом четвертого курсу капі в підвішеному вниз головою положенні.

У рекордному шаховому турнірі перемогла дружба, адже головною метою гри було не спортивне змагання, а цікава творча шоу-програма. Гросмейстери погодилися на нічию.


Фіналом щорічного міжнародного свята перукарського мистецтва, моди і краси стало Гала-шоу Фестивалю «Кришталевий Ангел», яке проходило 11 квітня. Глядачі побачили неповторну феєрію видовищних зачісок, вишуканих костюмів, твори фейс-арту та боді-арту. Програма Гала-шоу - це щорічна прем'єра оригінальних театралізованих показів, які презентують творчість студентів та викладачів Київської Академії перукарського мистецтва. Креативна команда капі цього року представила глядачам шоу арт-образів: «ожили сторінки», «Під градусом вогню», «Мадам Опера», "Magic-shou", «Знаки зодіаку», «Втілення мрії» та ін Кожен з цих показів - це видовище, сюжетний хід якого з'єднує перукарське мистецтво, декоративну косметику, дизайн костюмів, артистично доповнені хореографією і вокалом, дефіле та пантомімою.

- Фантастична програма, - поділився враженнями від Гала-шоу Антоніо Біланчо, - це видовище гідно бути представленим на кращих світових подіумах.
VIII Фестиваль

VIII Фестиваль

VIII Фестиваль

VIII Фестиваль

VIII Фестиваль

VIII Фестиваль

VIII ФестивальVIII Фестиваль

VIII ФестивальVIII Фестиваль

VIII ФестивальVIII Фестиваль


Внимание! Оргкомитет Фестиваля уже подготовил ВИДЕОДИСКИ VIII Фестиваля

Наши контакты: 03067, Украина, г. Киев, ул.. Выборгская, 86, (вход с ул. Шутова) тел./факс: (+38 044) 455-56-72 тел.: (+38 044) 456-41-07, (+38097) 462-45-45
http://www.kapi.com.ua E-mail: kapm@ukr.net kapm@meta.ua