Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

VII Фестиваль

З 16 по 19 квітня 2008р. успішно відбувся VII Міжнародний Фестиваль моди і краси "Кришталевий Ангел"!

VII Фестиваль
Організаторами Фестивалю є вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та СМС-САТ Україна - офіційний представник Всесвітньої Конфедерації перукарів.

Фестиваль проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України, Київської міської державної адміністрації, Академії мистецтв України.

Співорганізатори Фестивалю: Міжнародний виставковий центр та виставка "Всесвіт краси та здоров'я".

За 4 дні Фестивалю відвідувачі змогли побачити понад 300 образів, створених як досвідченими так і початківцями перукарями-модельєрами, візажистами-стилістами, дизайнерами зачіски, одягу та стилю.

Конкурсна програма Фестивалю в цьому році включала дев'ять конкурсів: конкурс фантазійної зачіски, фантазійного макіяжу, весільної зачіски, чоловічого та жіночого перспективної стрижки, фантазійного манікюру, конкурси дизайнерів стилю і дизайнерів одягу, а також чемпіонат з брейдингу. У конкурсах Фестивалю змагалися українські, білоруські і турецькі професіонали з різних салонів та навчальних закладів.


Кульмінаційною подією Фестивалю стало шоу з елементами майстер-класу «Інтерстиль», в якому свою творчість представили іноземні гості Фестивалю - відомий світовий стиліст зачісок, арт-директор Інтеркуаффюр Крістіан Лаверна (Франція), а також відомі стилісти Туреччини - президент турецького представництва Світової Конфедерації перукарів - Харун Джі Джі і чемпіон Туреччини з перукарського мистецтва, президент Спілки перукарів м. Бурса - Рамазан Хілмаз. Україна в цій програма була представлена ​​шоу зачісок «Скарби бароко», підготовленого студентами та викладачами КАПІ.

Але найбільше емоцій у шоу-програмі "Інтерстиль" глядачі відчули під час встановлення рекорду України. Прямо на сцені студент 4-го курсу Київської Академії перукарського мистецтва Рустам Данильчук виконав креативну стрижку з виголюванням малюнка, перебуваючи в підвішеному вниз головою стані. Рекорд був зафіксований представником Книги рекордів України.


І традиційним фіналом щорічного міжнародного свята моди і краси стало Гала-шоу Фестивалю «Кришталевий Ангел». Глядачі змогли побачити програму, якої не існує аналогів, видовище, яке поєднує в собі перукарське мистецтво, дизайн костюмів, візаж і боді-арт, в якому переплітаються хореографія і вокал, дефіле і пантоміма, театр і мюзикл. Це феєричне видовище було підготовлено студентами та викладачами Київської Академії перукарського мистецтва.

Наші контакти: 03067, Україна, м. Київ, вул. Виборзька, 86, (вхід з вул. Шутова) тел. / факс:(+38 044) 455-56-72 тел.: (+38 044) 456-41-07, (+38097) 462-45-45
http://www.kapi.com.ua E-mail: kapm@ukr.net kapm@meta.ua
VII Фестиваль

VII Фестиваль

VII Фестиваль

VII Фестиваль

VII Фестиваль

VII Фестиваль

VII Фестиваль