Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

VI Фестиваль

VІ Міжнародний Фестиваль фантазійного образу «КРИШТАЛЕВИЙ АНГЕЛ»

VI Фестиваль
Море приємних емоцій і яскравих вражень отримав кожен, хто відвідав Міжнародний виставковий центр 18 - 21 квітня 2007 року. У рамках Міжнародної спеціалізованої виставки "Всесвіт краси та здоров'я - 2007» проходив Фестиваль «Кришталевий Ангел», що став вже традиційним весняним подарунком для всіх творців і шанувальників краси, фантазії та креативу. Цей незабутній свято дарують киянам і гостям столиці майбутні художники-модельєри і дизайнери - студенти Київської Академії перукарського мистецтва, а також талановиті учні Професійного ліцею моди Капі. У конкурсах Фестивалю беруть участь професіонали українських салонів і зарубіжні митці зачіски та макіяжу. Київська Академія перукарського мистецтва проводить Фестиваль за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і туризму України та Академії мистецтв України.

Чотири дні Фестивалю були дуже насиченими і цікавими, дивували і захоплювали гостей високим професіоналізмом, креативністю та безмежною фантазією учасників Фестивалю.

У перший день пройшли два традиційні конкурси: конкурс фантазійної зачіски «Богиня спокуси» і конкурс фантазійного макіяжу "Принцеса морських глибин». Крім цього, вперше відбувся Чемпіонат з брейдингу на тему «Загадковий світ», в якому учасники представили видовищні зачіски, створені на основі різноманітних плетінь. У вечірній шоу-програмі «Феєрія фантазійних образів» учасники конкурсів представляли свої роботи в міні-виставах. Кульмінацією програми стала церемонія нагородження переможців першого конкурсного дня, які отримали Кубки від організаторів та подарунки від партнерів Фестивалю

Другий день фестивалю відкрив новий конкурс - конкурс фантазійного манікюру на тему «Пори року». У другому конкурсі змагалися творці весільних зачісок. Величезний інтерес викликав конкурс перспективної стрижки «Вулична мода», який вперше проводився в рамках фестивалю. Вшанування переможців конкурсної програми другого дня проходило у вечірньому шоу «Від екстравагантності до елегантності".

Третій день фестивалю відкрився показовим виступом двох команд Студентської Олімпіади "Арт - куаффюр", які представили цікаві арт-колекції зачісок і фантазійні образи.

Прем'єрою фестивалю стала шоу-програма з елементами майстер-класу «Інтерстиль», яка представила творчість іноземних гостей фестивалю. Від нашої країни в цьому шоу виступила стиліст Анна Фесенко, яка презентувала програму «Композиція образу».

У четвертий день фестивалю проходили майстер-класи з перукарського мистецтва, які знайомили фахівців з новими тенденціями в стрижках та фарбування волосся.

А найяскравішим дією Фестивалю стало Гала-шоу, яке підготували студенти та викладачі Київської Акакдеміі перукарського мистецтва. Феєричні, театралізовані і видовищні покази колекцій арт-зачісок, make-up, боді-арту та одягу дивували як красою, так і технікою виконання. Були представлені не просто колекції, а шоу різноманітної тематики - «Гармонія стихій", "Легенда загубленого острова", "В полоні у часу», «Моя улюблена лялька", "Вернісаж зачісок", "Аліса в країні чудес» і багато інших. При підготовці до Гала-шоу Київська Академія перукарського мистецтва поставила мету - встановити український рекорд на найбільшу кількість арт-образів та святкових зачісок в одній шоу-програмі. Під час проведення Гала-шоу працювала спеціальна комісія на чолі з представником Книги Рекордів України, яка вважала кількість створених образів. Рекорд був встановлений - 388 арт-образів та святкових зачісок! Книга Рекордів України поповнилася ще одним рекордом, який віднесли до категорії «Мистецтво», а Київська Академія перукарського мистецтва, після створення самої високої зачіски, може тепер пишатися другий рекорд України.