Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

V Фестиваль

V Міжнародний Фестиваль фантазійного образу "Кришталевий Ангел"


V Фестиваль
Ця грандіозна подія відбулося 7-8 квітня 2006р. в Київському державному театрі оперети.

Фестиваль пройшов за підтримки Міністерства освіти і науки України та Академії мистецтв України.
Організатор свята - Київська Академія перукарського мистецтва - запросила на свій ювілейний фестиваль творців краси з різних країн світу, що перетворило український фестиваль у міжнародний.

Два дні Фестивалю стали справжнім відкриттям для гостей свята, які були вражені рівнем українського перукарського мистецтва. Відомий стиліст Англії - Carl Zachhau високо оцінив креативність студентів Київської Академії перукарського мистецтва. Він сказав, що крім того, що вони справжні професіонали, головне те, що вони "працюють серцем".

V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль


ІІ Студентська Олімпіада "Арт-куаффюр"


Перший день Фестивалю розпочався ІІ Студентської Олімпіадою "Арт-куаффюр", яка зібрала команди київських вузів перукарні спрямованості у веселому змаганні. Цього року в олімпіаді змагалися чотири комада:
  • «Музи Апполона» (Київське вище професійне училище технологій та дизайну одягу);
  • «Дісконекція» (Коледж Київського національного університету технологій та дизайну);
  • «Капі» (Київська Академія перукарського мистецтва);
  • «Фрістайл» (Державний Інститут підготовки кадрів промисловості).

До складу журі увійшли представники навчального закладу від кожної команди і незалежні експерти: Голова журі - Валентин Якович Чагін - заступник начальника Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської Ради (КМДА), начальник Управління професійно-технічної освіти.

Члени журі:
  • Ірина Ігорівна Оболенська - художник-модельєр, майстер міжнародного класу, доцент Київського національного Університету культури і мистецтв, автор численних статей з історії зачіски.
  • Карл Закхау - ведучий стіліст Велікобрітанії, компанія "ТіGі".
  • Людмила Річардовна Лінь - проректор з підготовки фахівців Державного інституту підготовки кадрів промисловості.
  • Світлана Павлівна Лубянская - ректор Київської Академії перукарського мистецтва.
  • Ольга Іванівна Зінченко - викладач Коледжу Київського національного університету технологій та дизайну, завідувач циклової комісією перукарень дисциплін.
  • Тамара Василівна Олексієнко - викладач Київського вищого професійного училища технологій і дизайну одягу.

Журі працювало відкрито - після кожного конкурсу члени журі виставляли оцінки від двох до п'яти і піднімали відповідні оцінками картки. Ці дані відразу ж прямо в залі заносилися у комп'ютер Лічильної комісії, який підраховував сумарні бали.

Хочеться відзначити, що кожна команда продемонструвала високий рівень креативності та професіоналізму. Як видно з підсумковій таблиці, найбільшу кількість балів - 123 - вдалося набрати команді «Дісконекція», яка отримала Кубок за 1-е місце. Усього лише на один бал менше набрала команда «Капі», завоювавши 2-е місце. За 3-е місце нагородили команду «Фрістайл». Кубок за 4-е місце дісталося команді «Музи Апполона».

Студентська Олімпіада «Арт-куафюри» - це демонстрація творчих можливостей студентів навчальних закладів перукарні спрямованості, популяризація сучасних професій і нових імен, обмін досвідом, але найголовніше - це веселе свято фантазії і креативу, цікава подорож у світ краси.

Команда "Дісконекція" (1 місце - сумарний бал 123)
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль

Команда "КАПІ" (2 місце - сумарний бал 122)
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль

Команда "Фрістайл" (3 місце - сумарний бал 120)
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль


Професійні конкурси Фестивалю


Великий інтерес викликали конкурси фестивалю, в яких змагалися як молоді, так і досвідчені майстри з України, Туреччини та Білорусії. До складу журі увійшли світові зірки: Carl Zachhau (Великобританія), Harun CICI (Туреччина), чемпіон світу з перукарського мистецтва - Іван Ганєв (Болгарія), французька гостя - візажист Мар'ян бар'є, відомі українські митці краси - Марина Борщевська, Вікторія Князская, Оксана Гриценко та інші.

Журі працювало відкрито і прозоро: відразу ж після підписання протоколів, прямо в залі для глядачів оцінки за конкурсні роботи заносилися в комп'ютер, який підраховував результати.

У вечірній шоу-програмі «Феєрія фантазійних образів» учасники конкурсів представляли свої роботи в міні-виставах. Кульмінацією програми стала церемонія нагородження переможців, які отримали Кубки від організаторів та подарунки від партнерів фестивалю: Компанії C: EHKO, Компанії Premium cosmetic, Компанії Космотрейд, видавництв журналів «Локон», «Шарм Авто Леді», «Краса і бізнес», українського видання «YOU Professional».

1. Конкурс фантазийного макияжа "Венецианский карнавал"
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль

2. Конкурс свадебной прически
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль

3. Конкурс фантазийной прически "Современная сказка"
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль


Гала-шоу Фестивалю


Найяскравішим дією Фестивалю стало Гала-шоу, в якому високий рівень майстерності та креатівеності продемонстрували іноземні гості і творці Київської Академії парікмахерсокго мистецтва.

1. Почесні гості з Лондона.

Фестиваль "Кришталевий Ангел" у цьому році дав змогу українським професіоналам сфери краси дізнатися про останні тенденції в модних зачісках, які пропонує світова столиця перукарського мистецтва. Все це стало можливим завдяки приїзду на Фестиваль провідного британського стиліста Карла Заха і бізнес-представника компанії ТiGi Джо Кальве Мартінеса. Карл Заха провів майстер-клас "Bespoke and Fashion Forecast collection" і показав цікаве шоу зачісок у програмі Гала-шоу Фестивалю.
"Я був просто вражений талантами молодих фахівців. Це просто диво - те, що вони робили. Фантастично!
Але найбільше мене здивував ви-сокій рівень їх підготовки, знання, які дають ще в Академії ".
Джо Кальве Мартінес. З інтерв'ю журналістам каналу О-TV


V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль


2. Турецька маестро зачісок.


Глядачі Гала-шоу Фестивалю "Кришталевий Ангел" високо оцінили виступ відомого турецького перукаря-стиліста, представника Асоціації перукарів Ізміру - Харуна Джи Джи. Натхненний прекрасною музикою Моцарта, Харун, як і великий маестро, створював свої шедеври з закритими очима.
"Нас запросила Академія перукарського мистецтва. Судити конкурси було дуже важко.
Я вважав, що у нас і в Індії найкращі моделі і жінки. Але приїхавши сюди, я повністю змінив свою думку. Супер моделі і супер-професіонали!"
Харун Джі Джі.Із інтерв'ю журналістам каналу О-TV


V ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV Фестиваль


3. Болгарські стилісти зачісок.

Президент "Інтер-куаффюр" Болгарії Крісті Капаней і Чемпіон світу з перукарського мистецтва 1995 року - Іван Ганєв представили на Фестивалі "Кришталевий Ангел" фрагмент колекції "Чотири стихії", яка вразила феєричність образів.


V ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль
V ФестивальV ФестивальV ФестивальV ФестивальV Фестиваль