Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

III Фестиваль

Красу, творчість і фантазію подарували студенти та викладачі Київської Академії перукарського мистецтва нашому улюбленому місту Київ 4 квітня 2004 року.

III ФестивальIII ФестивальIII Фестиваль III ФестивальIII ФестивальIII Фестиваль

Місце проведення Фестивалю - КОНСЕРВАТОРІЯ - було обрано невипадково, адже темою конкурсів фантазійної зачіски та фантазійного макіяжу була "Симфонія природи". Фестиваль проводився за підтримки Академії мистецтв України. Під час проведення конкурсів глядачі з цікавістю спостерігали, як створювалися фантазійні образи на сцені Консерваторії. У конкурсах брали участь майстри київських салонів і навчальних закладів.

Нелегке завдання стояла членам журі, головою якого була Ірина Ігорівна Оболенська - доцент кафедри перукарського мистецтва і декоративної косметики Київського Національного університету культури і мистецтв, автор численних публікацій з історії зачіски.

Після того, як журі визначило переможців конкурс не закінчувався. Попереду було грандіозне видовище - подання образів, створених конкурсантами на сцені у вигляді міні-вистав і вибір роботи, яка заслуговує Призу глядацьких симпатій.

Міні-спектаклі конкурсантів і церемонія нагородження відкривали найголовнішу і найбільш видовищну частину Фестивалю - вечірню шоу-програму.

Конкурс фантазійної зачіски:
III Фестиваль
Гран-прі - Ксенія Латко
III Фестиваль
1-ше місце - Кошелєва Аліса
III Фестиваль
2-е місце - Сеньків Юлія
III Фестиваль
3-є місце - Бабак Любов і Дмитренко Ольга
III Фестиваль
За втілення образу - Лукаш Олена
III Фестиваль
Приз глядацьких симпатій - Катерина Глібович
III Фестиваль
Спеціальний приз від компанії "Космотрейд" - Алла Соколовська

Конкурс фантазійного макіяжу:
III Фестиваль
1-ше місце - Ольга Гойман
III Фестиваль
2-е місце - Ірина Кирилюк
III Фестиваль
3-є місце - Трохимович Алла

Шоу-програма

Продовженням шоу-програми стали театралізовані покази колекцій зачісок і макіяжу, створені майстрами шоу-театру фантазійної зачіски "Каприз" Київської Академії перукарського мистецтва. До складу творчої команди "Каприз" входять кращі студенти 1-го, 2-го і 3-го курсів. У цьому році вони створили понад 100 фантазійних образів, втіливши свої творчі ідеї в композиціях "Вітер Стародавнього Єгипту", "Міфологія почуттів", "Веселка", "Чортиця", "Квітковий рай", "Паризькі сни", "зайченя" та ін . Видовищні образи професійно втілили на сцені моделі агентства "Beautiful models". Приємним відкриттям Фестивалю стали авторські колекції зачісок початківців майстрів - студенток 1-го курсу КАПМ - "Метаморфоза" (автори - Аня Залевська і Оля Соколова) і "Загадковий світ" (автор-Леся Євтушенко).

Вперше на Фестивалі "Кришталевий Ангел" глядачі змогли оцінити рівень дипломних робіт випускників КАПМ. Свій талант і майстерність втілили вони в двох дипломних колекціях - "Ностальгія" (колекція перспективних вечірніх зачісок) і "Молодіжний бунт" (колекція креативних молодіжних зачісок). Цього року "Кришталевий Ангел" не тільки подарував свято краси та творчості киянам і гостям столиці, а ще й об'єднав два люблячих серця. Глядачі телеканалу "Інтер" змогли побачити в передачі "Все для тебе".

III ФестивальIII ФестивальIII Фестиваль
III ФестивальIII ФестивальIII Фестиваль
III ФестивальIII ФестивальIII Фестиваль