Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

II Фестиваль

Свято краси, творчості і фантазії подарувала всім жінкам в День 8-го Березня Київська Академія перукарського мистецтва.

Київський державний театр оперети зустрів у цей день гостей Фестивалю, які отримали приємну можливість відкрити для себе світ фантазійної зачіски.

Фестиваль проводився за підтримки Академії мистецтв України, адже фантазійна зачіска - це мистецтво,
назва якому перукарське.

Цікавою подією Фестивалю стали конкурси фантазійної зачіски і фантазійного макіяжу на тему "Театр
ілюзій ". Глядачі могли спостерігати за творчим процесом створення фантазійних образів, сидячи в зоровому залі театру. А на сцені майстри чаклували над своїми моделями. Було дуже цікаво стежити за роботою конкурсантів - майстрів київських салонів і навчальних закладів. Легко і невимушено, ніби граючись, з особливим професійним шиком, без видимого напруги працювали вони, творили, творили! Але за цією легкістю ховається колосассальний працю. Не можна забувати і елемент змагання, загострює інтерес і змушує майстр використовувати весь свій технічний вміння, всю фантазію і перетворює конкурс фантазійної зачіски та фантазійного макіяжу в сліпуче видовище.

Нелегке завдання стояла членам журі, головою якого була Юлія Бриль - Чемпіонка Європи з макіяжу
та боді-арту Париж-2001, Срібний призер Чемпіонату Світу з макіяжу та боді-арту Лас-Вегас - 2002. Складність полягала, насамперед, в тому, що конкурс фантазійної зачіски - це новий для Україні конкурс, значить і судити його потрібно по-новому. Поряд з оцінкою техніки виконання та складності роботи, важливо було оцінити саме фантазію автора, естетичну спрямованість роботи, оригінальність рішень. Головною відмінністю роботи суддівської колегії було те, що члени журі, проставивши в протоколи оцінки за кожну роботу, тут же на сцені здавали їх в лічильну комісію, не маючи можливості радитися. Переможців обирали після підрахунку середніх балів. Дорадчим чином журі обирало лише переможця в номінації "За втілення образу".

Але після того, як журі визначило переможців конкурс не закінчувався. Попереду було грандіозне видовище - подання образів, створених конкурсантами на сцені у вигляді міні-вистав і вибір роботи, яка заслуговує Призу глядацьких симпатій.

Саме міні-виставами конкурсантів і починалося найголовніша і найбільш цікава частина Фестивалю - вечірн шоу-програма "Феєрія фантазійних зачісок".

Церемонія нагородження переможців - момент, який конкурсанти та їх вболівальники чекали з нетерпінням. Гідни робіт - гідні нагороди від спонсора призового фонду компанії "Укртехінтур".

Конкурс фантазийной прически:

  • Гран-при - Валентина Антоненко
  • 1-ое место - Елена Лукаш
  • 2-ое место - Любовь Кримчак и Леся Горбань
  • 3-е место - Елена Бабич
  • За воплощение образа - Сергей Ковалев
  • Приз зрительских симпатий - Антонина Тараненко


II ФестивальII ФестивальII ФестивальII Фестиваль
II ФестивальII ФестивальII ФестивальII Фестиваль


Конкурс фантазийного макияжа:
  • 1-ое место - Ирина Юхимчук
  • 2-ое место - Ольга Гойман
  • 3-е место - Виталина Антоненко


II ФестивальII ФестивальII Фестиваль


А далі гостей свята ождало відкриття - шоу-театр фантазійної зачіски "Каприз" Київської Академії
перукарського мистецтва. Театралізовані композиції, в яких творча ідея втілюється через
зачіски і доповнюється костюмами, макіяжем та акторською майстерністю моделей (Агентство "Beautiful models").

Назви колекцій говорять самі за себе: "Гармонія стихій", "Ілюзії жудожніка", "Молекула любові", "Весняні проталинках", "Трініті", "Кураж", "Весільна" та ін Майстри шоу-театру фантазійної зачіски "Каприз" підготували одинадцять композицій, в яких створили близько ста образів. І це була справжня феєрія!

Свої чудові пісні подарувала глядачам заслужена артистка України Алла Попова.

Організатори свята - Київська Академія перукарського ісусства дякує за допомогу у проведенні
Фестивалю друзів, колег і спонсорів: Академію мистецтв України та особисто Андрія Володимировича Чебикіна, Компанію "Укртехінтур" та журнал "Тревел ньюс", Агентство моделей "Бьютіфул моделз", Весільний салон "Юнона", Компанію "Інес М Париж", Генерального інформаційного спонсора - телеканал КТМ, Медіа-партнера - газету "Комсомольська правда в Україні", журнал "ЛОКОН", щотижневик "Екран тижня", журнал "You professional" і компанію "Косметик Експо Медіа", фірму "ЮЛГ", журнал "Your hair" і фірму "Естет", газету "Метро", Федерацію перукарського мистецтва.

Краса - це "вогонь, мерехтливий в посудині", як писав Заболоцький, завдання таких свят, як Фестиваль "Кришталевий Ангел", як раз і полягає в тому, щоб розкріпачити цей вогонь, зробити так, щоб він світив всім людям.


II ФестивальII ФестивальII ФестивальII Фестиваль
II ФестивальII Фестиваль
II ФестивальII Фестиваль