Запрошуємо на «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»! 3-4 квітня 2020, ЦКМ "КПИ", реєстрація на сайті.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

I Фестиваль

2 лютого 2002 в Палаці Культури "Росток" пройшов Перший Фестиваль фантазійної зачіски "Кришталевий Ангел".


Організатори Фестивалю (Київська Академія перукарського мистецтва) подарували глядачам красу, творчість своїх студентів і відкрили Києву світ фантазійної зачіски.


I ФестивальI ФестивальI Фестиваль


Свою програму вперше і з великим успіхом представив шоу-театр фантазійної зачіски "Каприз". Композиція "Божественні ілюзії" занурила глядачів у світ мінливою жіночої краси. Композиція "Машина часу" дозволила глядачам поринути у захоплюючу подорож в різні епохи. Танцювальні номери, театралізовані виходи моделей (модельне агентство "Beautiful models"). Все це гармонійно перепліталося з класичним і естрадним співом (солістка Ірина Мітяєва). Поєднати в одній композиції вишукані зачіски в стилі модерн, іронічно обіграти в своєму шоу психологію стосунків чоловіка та жінки зуміли викладачі Київської Академії перукарського мистецтва.


I ФестивальI ФестивальI Фестиваль


Глядачі активно підтримали учасників конкурсу фантазійної зачіски на тему "Леді майбутнього" Для багатьох конкурсантів це був перший конкурс з перукарського мистецтва.

Найбільшою нагородою для організаторів Фестивалю були гучні тривалі оплески повного залу (600 місць) під час фінальної сцени, коли близько 60-ти фантазійних образів були представлені на одній сцені. Директор ДК "Росток" зазначив, що за тривалу роботу свого Палацу не бачив такої краси і в такій кількості.

Підбивши підсумки Першого Фестивалю фантазійної зачіски "Кришталевий Ангел", Академія вирішила дарувати свято краси всьому місту а також залучати до участі всіх небайдужих до світу краси. Тому Другий Фестиваль фантазійонй зачіски "Кришталевий Ангел" набуває статус Відкритого і стає міським святом перукарського мистецтва.