Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

Робота на круїзному лайнері

Тільки для випускників бакалаврату Київської Академії перукарського мистецтва!
Робота на розкішних круїзних лайнерах!


Робота на круїзному лайнері
Унікальна можливість поєднати роботу за фахом з подорожами по усьому світу!

З дипломом дизайнера зачіски та макіяжу КАПМ вам відкривається шикарна можливість отримати досвід міжнародного формату, заробити грошей, попрактикувати англійську і побачити світ!

Тривалість контракту - від 9 місяців.
Попередній тренінг в Лондоні.
Заробітна плата - 2000 дол. США.
Повне забезпечення харчування і проживання.
Додаткова інформація за тел.: (+38 044) 455-56-72, 427-02-97, 456-41-07
Тел. моб.: 097-462-45-45 (Київстар), 093-276-59-55 (Life), 099-212-65-57 (МТС).Про умови життя і роботи на кораблі


Навчання Всі співробітники проходять навчання і тренінги, на яких отримують всю необхідну інформацію про стандарти компанії, життя на морі, можливості підвищення.

Оплата праці Компанія виплачує заробітну плату 2 рази на місяць в доларах США або євро залежно від круїзної компанії на картку Visa, MasterCard американського або європейського банку.

Харчування
Під час контракту харчування надається за рахунок роботодавця. Ви можете вибрати собі вподобане вам блюдо в їдальні для персоналу в необмеженій кількості. Напої, такі як кава, чай, молоко, соки є цілодобово. Їжа різноманітна в меню, присутні фрукти, супи, м'ясо, гарніри, десерти і т.д.,

Проживання
Роботодавці надають персоналу безкоштовне проживання на борту круїзного лайнера на тривалість всього контракту. Працівники розміщуються в двомісних каютах за принципом «дівчата з дівчатами, хлопці з хлопцями». Всі каюти обладнані телевізорами, двоярусними ліжками, телефонами, кондиціонерами та меблями.

Уніформа
Круїзні компанії забезпечують уніформою в декількох комплектах. Прання для уніформи надається безкоштовно.

Транспорт
Оплата перельоту до посадки на судно залежить від круїзної компанії і займаної посади. Усі круїзні компанії оплачують зворотний квиток по закінченні контракту. Як правило, з другого контракту, компанія оплачує квитки в обидві сторони.

Відпустка
По завершенню 9 місяців безперервної роботи вам надається не оплачувана відпустка, і становить вона 2 місяці. Коли ви їдете додому, вам на руки видається наступний контракт, за яким при бажанні Ви можете повернутися до роботи на судні.

Медичне обслуговування та страховка
Круїзні компанії протягом вашого контракту забезпечують медичне обслуговування, а також медичну страховку.

Вихід на берег
Коли судно підходить до портових міст у Вас є можливість відвідати райські місця розташовані по всьому світу. Як правило члени екіпажу виходять через годину після того як вийдуть гості, і зобов'язані повернуться на борт за годину до того, як гості повертаються на корабель.

Зв'язок з рідними
На будь-якому круїзному лайнері є інтернет, телефон і поштова служба. Тому підтримувати зв'язок з рідними буде зовсім не складно. Найкраще працює інтернет в портових містах.

Кар'єрний ріст
Співробітники, які відпрацювали один контракт і більш за умови якісної, професійної роботи, можуть отримати підвищення на посаді, а також за бажанням перевестися в інший департамент, якщо є належний досвід для бажаної посади. Не можна претендувати на швидке підвищення тільки при бажанні краще заробляти. Кожне підвищення потрібно заслужити своїм старанням, гостинністю і професіоналізмом.

Політика компанії щодо вживання алкоголю та наркотичних засобів
Круїзні компанії допускають вживання алкоголю працівниками в спеціально призначених місцях, таких як лаунж-бар для працівників, у неробочий час співробітника. На борту круїзних лайнерів вибірково проводяться тести на вміст наркотичних речовин у крові.Робота на круїзному лайнеріРобота на круїзному лайнеріРобота на круїзному лайнеріРобота на круїзному лайнеріРобота на круїзному лайнеріРобота на круїзному лайнері