Підсумки ХVІІ Міжнародного Фестивалю "Кришталевий Ангел" & Чемпіонату CUP of Eurasia 14-15 квітня 2019 року.
Instagram КАПМ в Вконтакте КАПМ в Facebook Google Plus КАПМ в Youtube
 
Навчальні структури КАПМ

Новости и анонсы КАПИ

Подпишись и получай: приглашения на шоу-показы, конкурсы и Фестивали; информацию про акции и скидки!

Ваш email:
email рассылки Конфиденциальность гарантирована


Статті

Партнеры

Свято весни і краси у КАПМ

4 березня 2017 р. у Палаці культури «Росток» студенты та увесь коллектив Київської Академії перукарського мистецтва відзначали свято весни, краси і жіночності - свято, присвячене Міжнародному жіночому дню.

Було цікаво і весело. Глядачі спостерігали змагання учасників відразу трьох конкурсів: конкурсу краси і таланту "Міс КАПМ", конкурсів фантазійної зачіски і фантазійного макіяжу «Весняна фантазія». В останніх двох конкурсах свою творчість продемонстрували майбутні перукарі і візажисти - слухачі курсів при КАПМ.

За титул "Міс КАПМ" змагалися 8 студенток Академії. Обрати переможницю журі було нелегко, адже всі дівчата були гідні корони "Міс КАПМ". Однак, конкурс - є конкурс. Титул "Міс КАПМ - 2017" завоювала першокурсниця Аліна Клименко. Всі інші учасниці теж отримали різні титули, так що переможених в цьому конкурсі не було.

Веселу атмосферу свята створювали жарти наших неперевершених ведучих - Андрія Осадчука та Анастасії Гінтаутайте, порадував глядачів виступ шоу-балету КАПМ «Епатаж» під керівництвом Вікторії Юрчук. Свято весни і краси у Київській Академії перукарського мистецтва вдалось і подарувало учасникам і глядачам багато радісних емоцій!