• КАПМ
  • Блог
  • Події
  • 21-22 квітня відбувся грандіозний ювілейний Фестиваль від КАПМ, на якому народжуються шедеври та запалюються «зірки»!
Шановні Абітурієнти! Графік роботи приймальної комісії КАПМ: пн. - пт. з 9:00 до 18:00; СБ. з 9:00 до 16:00; НД. - вихідний (крім 16 серпня, працює з 9:00 до 15:00)
21-22 квітня відбувся грандіозний ювілейний Фестиваль від КАПМ, на якому народжуються шедеври та запалюються «зірки»!

21-22 квітня відбувся грандіозний ювілейний Фестиваль від КАПМ, на якому народжуються шедеври та запалюються «зірки»!

2017-04-23 00:00:00 Події

На два дні Центр культури і мистецтв «КПІ» перетворився в місце, де народжуються шедеври. Шедеври перукарського мистецтва, боді-арту, фейс-арту і дизайну костюма. І створюються вони руками талановитих студентів і педагогів вищого навчального закладу «Київська Академія перукарського мистецтва».

Фестиваль «Кришталевий Янгол», який вже п'ятнадцятий рік поспіль організовує і проводить цей творчий вуз, можна називати по-різному.

Це і кузня зірок для стилістів, причому не тільки українських, а й зарубіжних.

Це і дні відкритих дверей для самої Київської Академії перукарського мистецтва, адже майбутні абітурієнти можуть на власні очі побачити чому і на якому рівні тут навчають.

Це і щорічний заліковий іспит не тільки для студентів, а й для викладачів і всього колективу Академії, причому іспит не тільки на професіоналізм і креативність, а й на вміння працювати в команді, на працьовитість і любов до професії.

Це і проектний метод навчання, що дає студентам такі унікальні знання, навички та практичні вміння, які неможливо опанувати на лекціях і лабораторних заняттях.

І нарешті, Фестиваль «Кришталевий Янгол» — це міжнародний форум стилістів, візажистів, дизайнерів, перукарів та інших фахівців фешн-індустрії, на який до столиці України з'їжджаються гості та учасники із різних країн світу.Ну і найголовніше — це унікальна можливість для усіх поціновувачів моди і краси зануритися в атмосферу феєрії арт-образів і фешн-ідей, побачити в одному місці величезну кількість неповторних фантазійних і перспективних зачісок і костюмів, стати учасником модного квесту і насолодитися вражаючим перфомансом.


В цьому році цей грандіозний захід проходив 21-22 квітня. Програма Фестивалю, як завжди, була дуже насиченою і різноманітною. Три Чемпіонати (Чемпіонат ар-образів «FANTASY STYLE», Чемпіонат з колористики «ЕSTEL COLOR» і Міжнародний Чемпіонат з перукарського мистецтва «КУБOК ЄВРАЗІЇ») включали 14 професійних конкурсів індивідуальних змагань і один командний міжнародний конкурс.Всього в конкурсах Фестивалю взяли участь близько 550 українських та іноземних фахівців. Студенти Київської Академії перукарського мистецтва, які брали активну участь в конкурсах, змагаючись із досвідченими учасниками, показали високі результати. Воно й не дивно, адже їхній участі в конкурсах передували місяці наполегливих тренувань під керівництвом тренерів — викладачів Академії.

Всього в цьому році студенти КАПМ завоювали 21 призове місце і Гран-Прі Фестивалю. І що найцікавіше, серед переможців були навіть кілька першокурсників.

Тепер, Київська Академія перукарського мистецтва – навчальний заклад, в якому на першому курсі навчається Віце-Чемпіон Євразії!

Ось такі прекрасні можливості для кар'єрного зростання та майбутньої світової слави є у студентів КАПМ.

Фестиваль «Кришталевий Янгол» виявляє талановитих юнаків та дівчат і серед тих, хто тільки мріє вчитися на дизайнера. В рамках Фестивалю вже дев'ятий рік поспіль проводилась Всеукраїнська Творча олімпіада «Дизайнер XXI століття». В цьому році в олімпіаді взяли участь майже 70 старшокласників з 40 міст і сіл України. З них 24 взяли участь в трьох номінаціях. Всього оргкомітет отримав понад 150 робіт для участі в конкурсах олімпіади.

Усі учасники та призери олімпіади, отримали сертифікати на різні знижки в оплаті за навчання у КАПМ, а талановита старшокласниця з м. Кривий Ріг — володарка Гран-Прі Олімпіади — удостоїлася права безоплатно здобути вищу дизайнерську освіту у Київській Академії перукарського мистецтва.

Крім конкурсів, глядачі і учасники Фестивалю мали можливість взяти участь в новому інтерактивному проекті «Fashion-quest» та побачити три шоу-програми за два дні заходу.

У перший день Фестивалю в програмі «Fashion Evening» Київська Академія перукарського мистецтва презентувала стильне шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles»

Ця трендова колекція зачісок на сезон «Весна-Літо 2017» під назвою «Fashion line (Модна лінія)» була розроблена і виконана викладачами КАПМ на основі дослідження моди і даних світових тренд-бюро.

У другий день Фестивалю глядачі побачили шоу-програму «INTERSTYLE» — non-stop програму показів і майстер-класів, що включала в себе «International Teams Show» (конкурс-шоу від іноземних команд з різних країн) і «Maestro Show» (шоу і майстер-класи від відомих топ-стилістів).

І фінальним акордом Фестивалю стала шоу-програма «Grand-Final» з її неперевершеним Fantasy-шоу «Казкова феєрія» від організаторів заходу Київської Академії перукарського мистецтва.

Fantasy-шоу «Казкова феєрія» — головна родзинка всього Фестивалю.

Це унікальне і феєричне видовище фантазійних зачісок, боді-арту та арт-костюмів, аналогів якому не існує.

Усі образи (зачіски, постижи, візаж, фейс-арт, боді-арт, костюми, аксесуари і декорації) повністю розроблені і виконані студентами та викладачами вищого навчального закладу «Київська Академія перукарського мистецтва».

Фантазійний спектакль арт-образів «Казкова фантасмагорія» в черговий раз підтвердив неперевершений рівень професійної дизайнерської підготовки в КАПМ, а також, неймовірного командного духу, натхнення і креативності студентів та педагогів Академії, яка, дійсно, готує творчу еліту!

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2020 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506