• КАПМ
  • Блог
  • Події
  • Грандіозна подія - XIV Фестиваль «Кришталевий Янгол» & Світовий чемпіонат «КУБОК Intercontinental» - відбулась!
Шановні Абітурієнти! Графік роботи приймальної комісії КАПМ: пн. - пт. з 9:00 до 18:00; СБ. з 9:00 до 16:00; НД. - вихідний (крім 16 серпня, працює з 9:00 до 15:00)
Грандіозна подія - XIV Фестиваль «Кришталевий Янгол» & Світовий чемпіонат «КУБОК Intercontinental» - відбулась!

Грандіозна подія - XIV Фестиваль «Кришталевий Янгол» & Світовий чемпіонат «КУБОК Intercontinental» - відбулась!

2016-04-26 00:00:00 Події

 

На два весняних дня - 24-25 квітня - Центр культури та мистецтв «КПІ» перетворився у місце зібрання світових стилістів та творчий майданчик, на якому народжувалась краса та мода.

Організатори цієї унікальної світової події - вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» та Конфедерація СМС–САТ Україна. Захід проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації та Національної Академії мистецтв України. Генеральним партнером заходу вже традиційно виступила компанія «Естель».

Подія відбувалась під егідою Confederation Mondiale de la Coiffure (С.М.С.-Париж) - Всесвітньої Конфедерації перукарів, представником якої в Україні з 2008 року є ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва». Саме тому у якості почесних гостей Київ відвідало керівництво Всесвітньої Конфедерації перукарів у такому складі: JOJI FUJII (Японія) – генеральний президент С.М.С, ANTONIO BILANCIO (Італія) – президент С.М.С., TONY BASATO (Німеччина) – віце-президент С.М.С., BERNAND CORDIER (Франція) – генеральний секретар С.М.С., LUIGI FORESTIERO (Сан-Марино) – фешн-директор С.М.С.

Програма заходу була насиченою та різноманітною. Три Чемпіонати (Чемпіонат арт-зачіски, фейс-арту та нейл-дизайну «Fantasy Style», Чемпіонат з колористики «Estel Color» та Світовій Чемпіонат з перукарського мистецтва «КУБOК Intercontinental») складались з 14 професійних конкурсів індивідуальних змагань та одного командного міжнародного конкурсу. Всього у конкурсах брали участь більше 200 учасників із 10 країн світу. Найбільш масштабнішим та перспективним для учасників був КУБOК Intercontinental, тому що переможці отримували кубки, медалі та світові чемпіонські титули.Цікаво, що в результаті цього змагання Україна отримала 12 призерів, серед яких 2 золотих, один срібний та три бронзових; Італія - 6 призерів, з них 3 срібних та 2 бронзових; Румунія – 5 призерів, в тому числі 2 золотих і один срібний; Германія - 3 призери, серед яких один золотий і один срібний; Сан-Марино – теж 3 призери, і теж з них один золотий і один срібний; Туреччина завоювала одне призове (п’яте) місце. Як бачимо, українські учасники продемонстрували високий професійний рівень.

Крім того, глядачі мали нагоду побачити три шоу-програми за два дні заходу: Шоу-програма “Fashion Evening” зі стильним шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles» (трендова колекція зачісок на сезон «Весна-Літо 2016 від КАПМ); Шоу Націй C.A.T. – C.M.C - (шоу зачісок з елементами майстер-класу від стилістів з різних країн світ) та вражаюча шоу-програма «Grand-Final» з її неперевершеним Fantasy-шоу “Загублені світи” від організатора заходу Київської Академії перукарського мистецтва та родзинкою у вигляді встановлення цим же вишем двох рекордів України.

Відео шоу трендової колекції від КАПМ

Шоу «Загублені світи» описати неможливо, його слід бачити. Київська Академія перукарського мистецтва вразила усіх, створивши фантазійну перукарську виставу, в якій і арт-зачіски, і костюми, і фейс-арт, і боді-арт, і декорації - усе розроблено і виконано студентами та викладачами Академії, що в котрий раз підтвердило неперевершений рівень професійної дизайнерської підготовки у цьому виші.

А от, що стосується двох рекордів, то зазначимо, що вони надали ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва» титул десятикратного рекордсмена Книги рекордів України.

Перший рекорд - «НАЙБІЛЬШИЙ ГЕРБ УКРАЇНИ З ВОЛОССЯ, СТВОРЕНИЙ ІЗ ЗАЧІСОК 25 МОДЕЛЕЙ!» проходив у вигляді дефіле 25-ти моделей з фантазійними зачісками синьо-жовтих кольорів, які в кульмінації вишикувались на сцені і на очах у глядачів, які затамували подих, з'єднали разом усі 25 зачісок, створивши картину Герба України з волосся. Зал аплодував стоячи.

У результаті встановлення другого рекорду була зафіксовано «НАЙБІЛЬШУ КІЛЬКІСТЬ ІНОЗЕМНИХ ФАХІВЦІВ У ГАЛУЗІ ПЕРУКАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА НА ФЕСТИВАЛІ В УКРАЇНІ».Представник книги рекордів України нарахував їх аж 83 особи з 11 країн світу. Стільки іноземних стилістів зачісок Україна не приймала на жодному Фестивалі, а от Київській Академії перукарського мистецтва, завдяки своїй п’ятнадцятирічній міжнародній діяльності вдалось зібрати такий чисельний світовий перукарський форум.

Звісно, що у рамках однієї статті неможливо описати усі події, що відбувались на протязі цих двох днів, а тим більше неможливо передати усі враження і емоції великої кількості учасників і гостей цього світового заходу. Але можна із гордістю зазначити, що грандіозна подія - XIV Фестиваль «Кришталевий Янгол» & Світовий чемпіонат C.M.C. КУБОК Intercontinental - відбулась!

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2020 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506