• КАПМ
  • Блог
  • Події
  • 22-23 квітня 2018 р. відбулось грандіозне свято краси від КАПМ – ХVI Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»
Увага! Шановні абітурієнти найближчим часом будуть оновлені умови вступу 2022! Слідкуйте за новинами на сайті та у соц. мережах КАПМ!
22-23 квітня 2018 р. відбулось грандіозне свято краси від КАПМ – ХVI Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»

22-23 квітня 2018 р. відбулось грандіозне свято краси від КАПМ – ХVI Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол»

2018-04-24 00:00:00 Події

На два дні Центр культури і мистецтв «КПІ» перетворився в місце, де народжуються шедеври. Шедеври перукарського мистецтва, боді-арту, фейс-арту і дизайну костюма. І створюються вони руками талановитих студентів і педагогів вищого навчального закладу «Київська Академія перукарського мистецтва».

Фестиваль «Кришталевий Янгол», який вже шістнадцятий рік поспіль організовує і проводить цей творчий вуз, можна називати по-різному. Це і кузня зірок для стилістів, причому не тільки українських, а й зарубіжних. Це і дні відкритих дверей для самої Київської Академії перукарського мистецтва, адже майбутні абітурієнти можуть на власні очі побачити чому і на якому рівні тут навчають.

Це і щорічний заліковий іспит не тільки для студентів, а й для викладачів і всього колективу Академії, причому іспит не тільки на професіоналізм і креативність, а й на вміння працювати в команді, на працьовитість і любов до професії.

Це і проектний метод навчання, що дає студентам такі унікальні знання, навички та практичні вміння, які неможливо опанувати на лекціях і лабораторних заняттях.

І, нарешті, Фестиваль «Кришталевий Янгол» - це міжнародний форум стилістів, візажистів, дизайнерів, перукарів та інших фахівців фешн-індустрії, на який до столиці України з'їжджаються гості та учасники із різних країн світу.

Ну і найголовніше - це унікальна можливість для усіх поціновувачів моди і краси зануритися в атмосферу феєрії арт-образів і фешн-ідей, побачити в одному місці величезну кількість неповторних фантазійних і перспективних зачісок і костюмів, стати учасником модного квесту і насолодитися вражаючим перфомансом.

В цьому році цей грандіозний захід проходив 22-23 квітня традиційно в одному із найбільших концертних залів столиці - Міжнародному Центрі культури і мистецтв «КПІ».

Програма Фестивалю, як завжди, була дуже насиченою і різноманітною. Два Чемпіонати (Чемпіонат з колористики «Еstel Color» і Світовий Чемпіонат з перукарського мистецтва «КУБOК Євразії») включали 16 професійних конкурсів індивідуальних змагань і один командний міжнародний конкурс.

На Фестиваль до Києва приїздили гості і учасники з Італії, Туреччини, Сан-Марино, Ірану, Латвії, Греції, Білорусі та ін..

Студенти Київської Академії перукарського мистецтва, які брали активну участь в конкурсах, змагаючись із досвідченими учасниками, показали високі результати. Воно й не дивно, адже їхній участі в конкурсах передували місяці наполегливих тренувань під керівництвом тренерів - викладачів Академії.Всього в цьому році студенти КАПМ завоювали 13 призових місць і Гран-Прі Фестивалю. І що найцікавіше, серед переможців були навіть талановиті першокурсники КАПМ, які завоювали одну золоту, 2 срібні і одну бронзову медалі, змагаючись із досвідченими майстрами із різних країн світу (детальні підсумки конкурсів нижче). Тепер Київська Академія перукарського мистецтва - вуз, в якому на усіх курсах, починаючи з першого, навчаються і срібні, і бронзові, і навіть золоті призери Світових чемпіонатів. Жодний навчальний заклад в Україні не дає своїм студентам такі унікальні можливості для кар'єрного зростання та майбутньої світової слави, які є у студентів КАПМ.Фестиваль «Кришталевий Янгол» виявляє талановитих юнаків та дівчат і серед тих, хто тільки мріє вчитися на дизайнера. В рамках Фестивалю вже десятий рік поспіль проводилась Всеукраїнська Творча олімпіада "Дизайнер XXI століття". Переможці конкурсів отримують знижки до 50% вартості навчання в Академії, а володар Гран-Прі Олімпіади має можливість безкоштовно отримати вищу дизайнерську освіту в Київській Академії перукарського мистецтва. В цьому році таку унікальну можливість отримала Бондаренко Валерія, одинадцятикласниця з міста Костянтинівна Донецької обл..

Крім конкурсів, глядачі і учасники Фестивалю мали можливість взяти участь в інтерактивному проекті «Fashion-quest» та побачити три шоу-програми за два дні заходу.

 У перший день Фестивалю в програмі "Fashion Evening" Київська Академія перукарського мистецтва презентувала стильне шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles». Ця трендова колекція зачісок на сезон «Весна-Літо 2018» була розроблена і виконана викладачами КАПМ на основі дослідження моди і даних світових тренд-бюро. 

Відео «Тренд-шоу» від КАПM

У другий день Фестивалю глядачі побачили шоу-програму "INTERSTYLE» - non-stop програму показів і майстер-класів, що включала в себе «INTERNATIONAL Teams Show» (конкурс-шоу від іноземних команд з різних країн) і «MAESTRO Show» (шоу і майстер-класи від відомих топ-стилістів) а також «Brand-vision Show» (шоу і майстер-класи від торгових марок).

Переможцями в різних номінаціях командного змагання Кубка Євразії «INTERNATIONAL Teams Show» стали команди України (Приз за оригінальність і артистизм), Італії (Приз за професіоналізм), Сан-Марино (Приз за техніку), Туреччину (Приз за артистичність). Україну в цьому змаганні представили 2 покази зачісок. Перший - від майстрів мережі салонів «Лонда» і другий - від команди талановитого українського стиліста зачісок Юрія Люмина.

Свою творчість в програмі «MAESTRO Show» продемонстрували талановиті топ-стилісти - Мустафа Джейлан (Туреччина) і Іоанна Джані (Греція). У програмі «Brand-vision Show» глядачі побачили неповторні зачіски від творчої команди компанії «Естель-Україна»
 
І фінальним акордом Фестивалю стала шоу-програма «Grand-Final» з її неперевершеним та емоційно глибоким шоу "Futuristic story " від організаторів заходу Київської Академії перукарського мистецтва.

Відео шоу «Futuristic Story» від КАПМ:
 

Авангардно-фантазійне шоу "Futuristic story" – стало головною родзинкою всього Фестивалю. Це унікальне театралізоване дійство арт-зачісок, боді-арту, фейс-арту і видовищних костюмів, аналогів якому не існує.

Усі образи для шоу (зачіски, постижи, візаж, фейс-арт, боді-арт, костюми, аксесуари і декорації) повністю розроблені і виконані студентами та викладачами вищого навчального закладу «Київська Академія перукарського мистецтва».

Фантазійний спектакль арт-образів «Futuristic story» в черговий раз підтвердив неперевершений рівень професійної дизайнерської підготовки в КАПМ, а також неймовірного командного духу, натхнення і креативності студентів і педагогів вузу, який, дійсно, готує творчу еліту.

 
 Підсумки конкурсів Фестивалю
Призери Міжнародного Чемпіонату «КУБОК ЄВРАЗІЇ»
• Чоловіча стрижка «Old school»

І місце - Marcello Auricchio (Сан-Марино)
ІІ місце - Євген Антонюк (м.Київ Барбершоп «Цірюльнік'»)
ІІІ місце - Юрій Люмин (м.Київ салон краси «Fashion Plus Beauty Salon»)

 • Чоловіча стрижка «Salon look»

І місце - Bekir Erdem (Туреччина)
ІІ місце - Лариса Джус (м.Київ салон краси «Лонда»)
ІІІ місце - Сергій Белявський (Білорусь м.Мінськ Студія краси «Галерея Стилю»)
Спецприз - Alfonso Petrosino (Сан-Марино)
Спецприз - Vincenzo Zazzaro (Сан-Марино)
Спецприз - Abuzer Demir (Туреччина)
Спецприз - Ibrahim Can (Туреччина)
Спецприз - Ömer Agir Baş (Туреччина)

• Чоловіча стрижка «Razor Fade»

І місце - Vincenzo De Santis (Сан-Марино)
ІІ місце - Francesco D'alterio (Сан-Марино)
ІІІ місце - Іван Провоторов (м.Київ Барбершоп «GC»)
Спецприз - Ehsan Mirzamoradi (Іран)

• Жіноча стрижка «Salon look»

І місце - Raffaele Cennamo (Італія)
ІІ місце - Miche Cortazzo (Італія)
ІІІ місце - Євген Осташко (м Дніпро)
ІІІ місце - Michele Marciano (Сан-Марино)
Спецприз - Sohib Tamem (Сирія)
Спецприз - Yasin Özkoçak (Туреччина)

• Класичний манікюр

І місце - Кароліна Романадзе (м.Київ, ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІ місце - Наталія Мірошниченко (м.Київ Студія краси «NS Beauty»)
ІІІ місце - Анна Грицаєнко (Рубіжне Структурний підрозділ "Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка)

• Фантазійний манікюр

І місце - Наталія Мірошниченко (м.Київ Студія краси «NS Beauty»)
ІІ місце - Hoda Taghavi (Іран)
ІІІ місце - Галина Ткаченко (м.Київ, ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)

• Вечірня зачіска

І місце - Сергій Белявський (Білорусь м.Мінськ Студія краси «Галерея Стилю»)
ІІ місце - Selda Karaca (Туреччина)
ІІІ місце - Яна Потележенко (м.Київ салон краси «Лонда»)
ІІІ місце - Rashin Taghavi (Іран)
Спецприз - Cris Greco (Італія)

• Весільна зачіска

І місце - Олена Леонідова (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІ місце - Ірина Смирнова (м Сєвєродонецьк салон краси «LEVEL ACADEMY»)
ІІІ місце - Дарина Шестакова (м Сєвєродонецьк Сєвєродонецький професійний ліцей)

• Арт-костюм (дизайн одягу)

І місце - Богдан Цокаєв (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІ місце - Катерина Чернявська (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІІ місце - Богдан Цокаєв (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)

• Фантазійна зачіска

І місце - Єлизавета Сидорчук (м.Львів ВПУ № 29)
ІІ місце - Катерина Скрипник (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІІ місце - Юлія Михайлів (м.Львів Ставропігійське ВПУ)
Спецприз - Ольга Сиряченко (м.Київ салон краси «Fashion Plus Beuaty Salon»)

• Фантазійний макіяж

І місце - Тетяна Вітюк (м.Запоріжжя салон краси «Дежавю»)
ІІ місце - Motahharen Taghavi (Іран)
ІІІ місце - Наталія Мірошниченко (м.Київ Студія краси «NS Beauty»)

• Модний макіяж

І місце - Євген Острижнюк (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІ місце - Інна Ручка (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІІ місце - Лілія Яковлєва (м.Київ ВНЗ «Київська Академія парікмахерського мистецтва»)
ІІІ місце - Sepideh Kamineh (Іран)

• Боді-арт

І місце - Луїза Осиченко (м.Біла Церква, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну)
ІІ місце - Яна Живіло (м.Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)

Призери Чемпіонату з колористики «ESTEL COLOR»
Креативне фарбування волосся

І місце - Катерина Михальова (м Глухів «Глухівське ВПУ»)
ІІ місце - Марія Равлик (м.Стрий «Стрийське ВХПУ»)
ІІІ місце - Саїда Декханова (м.Миколаїв «Миколаївський професійний ліцей сфери послуг»)
Комерційне фарбування
І місце - Олена Леонідова (г. Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)
ІІ місце - Анна Голенко (г.Млинів «Млинівський НВ РЦПТО ДСЗ»)
ІІІ місце - Анна Голик (м.Тернопіль салон краси «Наталі»)
Весільне фарбування
І місце - Інна Слабінська (м.Кривий Ріг Навчальний центр перукарського мистецтва. Студія «Орхідея»)
ІІ місце - Анна Рілошко (м.Чернігів «Чернігівське ВПУ»)
ІІІ місце - Яна Куратева (м.Миколаїв «Миколаївський професійний ліцей сфери послуг»)

ГРАН-ПРІ ХVI Фестивалю «Кришталевий Янгол» Олена Леонідова (г. Київ ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»)

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506