• КАПМ
  • Блог
  • Події
  • КАПМ - команда-Чемпіон Кубку Європи СМС в Італії, 27-28 жовтня 2019!
Увага! Шановні абітурієнти найближчим часом будуть оновлені умови вступу 2022! Слідкуйте за новинами на сайті та у соц. мережах КАПМ!
КАПМ - команда-Чемпіон Кубку Європи СМС в Італії, 27-28 жовтня 2019!

КАПМ - команда-Чемпіон Кубку Європи СМС в Італії, 27-28 жовтня 2019!

2019-10-30 14:32:19 Події

27-28 жовтня 2019 в Італії, в мальовничому Середземноморському місті Пестум відбулася грандіозна подія - Світовий Фестиваль «Hair & Beauty Congress»! В рамках Фестивалю проходили Світовий Чемпіонат Барбера і Кубок Європи СМС з перукарського мистецтва та візажу!

В індивідуальних змаганнях взяли участь 530 майстрів з 20-ти країн світу! Україну представляли 15 учасників. Всього делегація була в складі 31 чоловік. Прапор України на нагородження піднімався 10 разів, а це значить, що українські участность зайняли 10 призових місць і чемпіонських титулів! Відмінний результат! Україну представляли салонні майстра, Барбери, студенти та викладачі Київської Академії перукарського мистецтва!

Вітаємо переможців за колосальний успіх:
- Михайло Прус (студент КАПМ) - Чемпіон Європи СМС, 1-е місце в конкурсі "Вечірня зачіска (технічна номінація серед юніорів)»
- Ірина Рябокобила (студент КАПМ) - Чемпіон Європи СМС, 1 місце в конкурсі «Весільна зачіска (технічна номінація серед юніорів)»
- Ірина Смирнова (викладач КАПМ) - Віце-Чемпіон Європи СМС, 2 місце в конкурсі «Фантазійний макіяж» і дипломант у конкурсі «Вечірня елегантная зачіска»
- Інна Ручка (викладач КАПМ) - Віце-Чемпіон Європи СМС, 2 місце в конкурсі «Вечірня зачіска (технічна зачіска серед юніорів)» і 5-е місце в конкурсі "Fashion MakeUp";
- Христина Циганкова (викладач КАПМ) - 3 місце в конкурсі «Весільний макіяж»;
- Юлія Пічугіна (викладач Одеського відділення КАПМ) - 4 місце в конкурсі «Fashion MakeUp»;
- Ірина Юрпольская (викладач КАПМ) - головний дизайнер і творець колекції для командного шоу від України, яке стало Бронзовим Чемпіоном, і 5 місце в конкурсі «Весільна романтична зачіска».
- Дмитро Рагуля (барбершоп «Цірюльнік'», м.Київ) - Віце-Чемпіон Світового Чемпіонату Барбер СМС, 2 місце в конкурсі «Чоловіча стрижка категорія« Razor Fade »;
- Дмитро Івлєв (барбершоп «Цірюльнік'», м.Київ) - 5 місце в конкурсі «Чоловіча стрижка категорія« Old school », призер Світового Чемпіонату Барбер СМС.

Гідні дипломанти Кубка Європи СМС:
- Наталія Буц (салонний майстер, м Дніпро) - дипломант у конкурсі «Вечірня елегантна зачіска»
- Яна Панасюк (студент КАПМ) - дипломант у конкурсі «Fashion MakeUp»;
- Єлизавета Васіярова (студент КАПМ) - дипломант у конкурсі «Весільний макіяж»;
- Діана Кольга (студент КАПМ) - дипломант у конкурсі «Жіноча салонна стрижка»;
- Євген Антолнюк (барбершоп «Цірюльнік'», м.Київ) - дипломант Світового Чемпіонату Барбер;
- Дмитро ЧЕРЕВАТИЙ (барбершоп «Цірюльнік'», м.Київ) - дипломант Світового Чемпіонату Барбер.

І нарешті, наша команда стала Бронзовим Чемпіоном СМС 2019! Шоу "Illusion" від Київської Академії перукарського мистецтва було представлено в рамках командного змагання - в шоу Націй! Вітаємо і дякуємо всім, хто вклав свій колосальний труд в шоу і створення образів для нього! Спільна робота привела команду до перемоги!

Учасники і творці шоу, студенти та викладачі Київської Академії перукарського мистецтва:
* Головний дизайнер і творець колекції зачіски - Ірина Юрпольская;
* Режисер-постановник і автор ідеї шоу - Ірина Борщ;
* Візажисти і перукарі - Інна Ручка, Юлія Пічугіна, Михайло Прус, Єлизавета Васіярова, Христина Циганкова, Яна Панасюк, Діана Кольга;
* Моделі і артисти - Анна Гомонова, Людмила Білоус, Катерина Алескеенко, Ансатасія Бабільчанова, Ірина Смирнова, Наталія Буц, Десіслава Чеснокова, Ірина Рябокобила, Тетяна Діхтяр.
* Дизайн і пошиття суконь - студенти КАПМ напрямки "Дизайн одягу" під керівництвом Дар'ї Стадник.
* Відеозйомка - Олександре Олександровичу Лубенський
Особлива подяка за організацію поїздки Олександру Володимировичу Луб'янській, першому проректору КАПМ, президенту САТ Україна!
Висловлюємо подяку всій команді учасників і групи підтримки з України.

Дане шоу було представлено як презентація грандіозного Фентезі-шоу "ILLUSION", яке відбудеться в Києві в рамках XVIII Міжнародного Фестивалю "Кришталевий Ангел" & Beauty CUP of Eurasia, 3-4 квітня 2020 (crystal-angel.com.ua)!

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506