Про навчання і творчість у КАПМ

Знайомство з Академією, особливості навчання, творчість, цікаве студентське життя, міжнародна діяльність, професійні досягнення студентів та інше.

 • КАПМ
 • Про навчання і творчість у КАПМ
Увага! Шановні абітурієнти найближчим часом будуть оновлені умови вступу 2022! Слідкуйте за новинами на сайті та у соц. мережах КАПМ!

Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» стисло це:

10-ти
разовий

Дипломант Книги
Рекордів України!

Член Всесвітньої Конфедерації СМС, офіційний представник в Україні

Організатор Міжнародного Фестивалю “Сrystal Angel” та Чемпіонату “CUPof EURASIA”

🏆 Володар
Світової нагороди «Oscar de la Coiffure» Команда-Чемпіон Європи СМС

КАПМ – це особлива атмосфера творчого натхнення і любові до професії! Дипломи і кубки підтверджують творчі перемоги та надихають на подальший розвиток у таких цікавих галузях, як мистецтво, дизайн та мода! Неповторну ауру створюють креативні роботи наших студентів.


«Краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути!»


📚 Навчальний процес у КАПМ

В Академії на кожній спеціальності вивчають більше 50-ти цікавих та корисних дисциплін. Серед основних і загальних: Дизайн (за видами), Композиція, Кольорознавство, Малюнок, Живопис, Ескізування, Моделювання, Формоутворення, Теорія моди, Мистецтвознавство, Комп’ютерне моделювання, Інновації в індустрії та багато інших.

👉 Спеціальні дисципліни за відповідними спеціальностями на сторінках:

У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників та тренувальних матеріалів. КАПМ розробила і впровадила авторську методику навчання «Модульний курс SKR». Ректор Академії є автором першого українського підручника «Дизайн зачіски». У КАПМ розроблено та впроваджено чисельну кількість методичних матеріалів та навчальних посібників (на сторінці «Науково-методична діяльність КАПМ»)

💼 Практика та працевлаштування

У навчальному процесі в Академії велика частина занять – це практичні роботи на тренувальних матеріалах та моделях-клієнтах!

Також, під час навчання студентів часто запрошують на реальні дизайнерські та фешн проекти, шоу-покази, виставки, конкурси краси, фотосесії, телепроекти, рекламні акції тощо. В КАПМ студенти мають унікальну можливість стажуватись під час таких «виїзних» занять!

Практика. Починаючи з першого курсу, студенти направляються на практику в найкращі салони, театри, телебачення, в дизайн-студії, ательє, будинки мод, в рекламні агентства тощо.

Працевлаштування. Випускники Академії користуються високим попитом у роботодавців. Про це свідчить постійне надходження заявок та вакансій, які розміщуються в КАПМ на спеціальній дошці оголошень. Кожного дня ми отримуємо нові заявки на працевлаштування не тільки від українських роботодавців, але й закордонних.

98% випускників КАПМ працюють за фахом!

Деякі з країн, в яких працюють за фахом випускники КАПМ: Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, США, Андорра, Ізраїль, Швейцарія, Португалія, Польща, ОАЄ


Матеріально-технічна база

Заняття проходять у спеціально обладнаних дизайнерських лабораторіях, творчих майстернях з живопису та малюнку, лекційних кабінетах, комп'ютерних класах, у спеціальних навчальних кабінетах «Beauty-zone» з візажними і перукарськими місцями. КАПМ має фотостудію, подіумну та танцювальну зали, бібліотеку, безкоштовний Wi–Fi.

Iногороднім студентам Академії надається гуртожиток або хостел.

Викладачі

Успіх будь-якого навчання залежить від Вчителя. Кожен викладач КАПМ, окрім високої кваліфікації і досвіду має креативний підхід, виявляє любов до професії, бажання розвиватися і віддавати знання учням. Кожен педагог - це особистість, митець і турботливий наставник. Серед наших викладачів: кандидати наук; члени Національної спілки художників України; Світові Чемпіони та призери міжнародних професійних конкурсів, володарі багатьох почесних нагород, провідні фахівці, топ-стилісти.

Детальніше про викладачів


Культурно-творча діяльність та креативні проекти

У творчому навчальному закладі студентам необхідно мати можливість реалізовувати свій творчий потенціал та ініціативу, вдосконалювати свої професійні навички. Тому Академія впроваджує різноманітні креативні проекти, організовує конкурси, Міжнародні Чемпіонати, постійно проводить у Палаці Культури «Росток» культурно-творчі заходи, шоу-програми та покази.

Цікаве та насичене студентське життя у творчих проектах КАПМ

 • Журнал "Локон"
 • Фешн-студія "КАПрИз"
 • Шоу-балет «Епатаж»
 • Арт-група «Крила»
 • М.A. «Beautiful Models»
 • Всеукраїнська Творча Олімпіада «Дизайнер ХХІ століття»

Традиційні шоу-програми

 • шоу-показ "Здравствуй, Академія!" (вересень);
 • шоу «Новорічна феєрія краси!» (грудень);
 • “Міс КАПМ” та "Весняна фантазія" (березень).

Особлива подія та грандіозний проект КАПМ - Міжнародний Фестиваль моди і дизайну «Кришталевий Янгол», який Академія щорічно організовує і проводить у квітні (ЦКМ «КПІ» )!

Фестиваль, як своєрідний щорічний заліковий іспит, що демонструє творчість, високий рівень підготовки та професіоналізм студентів і викладачів КАПМ.

Фестиваль – це унікальні творчі дні відкритих дверей!

Перейти на сторінку Фестивалю

Міжнародна діяльність

 • КАПМ є членом та офіційним представником Свтової Конфедерації С.М.С. (Confederation Mondiale de la Coiffure). Це дає унікальні можливості нашим студентам і викладачам переймати кращий світовий досвід та підвищувати свою професійну майстерність.
 • Студенти і викладачі КАПМ постійно здобувають чисельні перемоги та Чемпіонські титули на Міжнародних конкурсах, Фестивалях та Світових Чемпіонатах СМС в Італії, Німеччині, Таїланді, Латвії, Туреччині.
 • В свою чергу, Академія в Києві щорічно проводить грандіозний Чемпіонат «Beauty CUP of Eurasia” в рамках Фестивалю «Кришталевий Янгол», в якому змагаються майстри майже зі всіх регіонів України та команди фахівців із понад 10 країн світу! (детальніше на сайті)
 • Майстер-класи від іноземних гостей. В Академії вже представили свою майстерність світові стилісти з Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії.
 • Світові тенденції моди. КАПМ щорічно відвідує закритий показ трендових коллекцій від HCF у Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких, розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles»
 • Міжнародна практика студентів, стажування та працевлаштування випускників.
 • Можливість подальшого або паралельного навчання за кордоном. Міжнародні програми із Італією, Францією, Польщею

Детальніше про Міжнародну діяльність

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506