Міжнародна діяльність КАПМ

Київська Академія перукарського мистецтва веде активну міжнародну діяльність за такими напрямками:
міжнародні програми навчання; стажування, практика, та працевлаштування за кордоном;
обмін світовим досвідом; міжнародні фестивалі, чемпіонати та конкурси; інше.

  • КАПМ
  • Міжнародна діяльність КАПМ
Увага! Шановні абітурієнти найближчим часом будуть оновлені умови вступу 2022! Слідкуйте за новинами на сайті та у соц. мережах КАПМ!

👍 Студенти та випускники Академії мають чудові можливості професійної кар’єри на міжнародному рівні!


👉 КАПМ є членом та офіційним представником Світової Конфедерації С.М.С. (Confederation Mondiale de la Coiffure).

Це дає унікальні можливості нашим студентам і викладачам КАПМ переймати кращий світовий досвід, підвищувати свою професійну майстерність на міжнародному рівні, володіти світовими тенденціями моди від HCF, брати участь у Світових Фестивалях і Чемпіонатах. Випускники КАПМ отримують рекомендований лист від СМС, що сприяє у працевлаштуванні в країнах-членах СМС.


👉 Міжнародні Фестивалі та Світові Чемпіонати

Світова Конфедерація СМС проводить у різних країнах Міжнародні Фестивалі, конкурси та Чемпіонати. Традиційно проходить щорічний Кубок ЄВРОПИ СМС у жовтні в Італії. Раз на 2 роки відбувається КУБОК СВІТУ СМС у різних країнах-членах СМС.

Звичайно, Академія бере активну та успішну участь у цих заходах! Студенти і викладачі КАПМ вже здобули чисельну кількість перемог, Чемпіонських титулів та медалей на чемпіонатах СМС в Італії, Німеччині, Таїланді, Латвії, Туреччині, Японії. КАПМ має високі досягнення у командних змаганнях цих заходів, це володар Світової нагороди «Oscar de la Coiffure» (Італія 2014) та титул «Команда-Чемпіон Європи СМС» (Італія 2019)!

Серед студентів КАПМ вже велика кількість Світових Чемпіонів!

Детальніе про перемоги та світові успіхи студентів і викладачів КАПМ у розділі «Події»

Можна впевнено сказати, що КАПМ – «Кузня» Світових Чемпіонів!

☝️ В свою чергу, Академія є організатором щорічного грандіозного Міжнародного Фестивалю моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Чемпіонату «Beauty CUP of Eurasia”, в якому змагаються майстри майже зі всіх регіонів України та команди фахівців із понад 10 країн світу! Детальніше на сайті Фестивалю

Із останніх досягнень (Кубок Європи СМС, Італія 2019 р.):


👉 Міжнародні навчальні програми

Майстер-класи від іноземних гостей. На Міжнародний Фестиваль «Кришталевий Янгол» до Академії кожного року приїжджають чисельні команди майстрів із різних країн світу, які на рівні із студентами змагаються у конкурсах. В свою чергу, свої майстер-класи та шоу щорічно демонструють відомі світові топ-стилісти! Такі майстер-класи вже представили маестро із Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії та ін.. Отже, навчаючись в КАПМ, студенти мають особливу можливість безкоштовно переймати кращий світовий досвід.

Світові тенденції моди. КАПМ щорічно відвідує закритий показ трендових коллекцій від HCF у Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких, розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles»

Можливість подальшого або паралельного навчання за кордоном. Міжнародні програми «Подвійний диплом» із Італією, Францією, Польщею

Деталі цих програм запитуйте за телефонами Академії


👉 Міжнародна практика та стажування, працевлаштування за кордоном

Для інформації: Випускники Академії користуються високим попитом у роботодавців не тільки в Україні, а й за кордоном. Деякі з країн, в яких вже успішно працюють за фахом випускники КАПМ: Франція, Німеччина, Португалія, Швейцарія, Польща, Андора, Італія, Ізраїль, Іспанія, США, ОАЄ.

Деякі із програм міжнародного стажування:

Деталі запитуйте за телефонами Академії

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506