Фестиваль «Кришталевий Янгол»

Запрошуємо відвідати «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ», що демонструють професіоналізм студентів КАПМ

  • КАПМ
  • Фестиваль «Кришталевий Янгол»
Увага! Ми переїхали! Головне навчальне відділенння та Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7

ХVІІІ Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди та дизайну "Кришталевий Янгол»

Дати проведення: 3-4 квітня 2020 р.

УВАГА!!! ФЕСТИВАЛЬ ПЕРЕНЕСЕНО
на квітень 2021 року!

Місце проведення: Центр культури та мистецтв «КПІ» (Київ, пр.-т. Перемоги, 37)

Примітка. Реєстрація старшокласників обов’язкова та необхідна для отримання вхідних флаєрів та безкоштовних запрошень на платні шоу-програми. Вхідні квитки братимуть участь у розіграші подарунків під час Фестивалю!


Міжнародний Фестиваль "Кришталевий Янгол" - грандіозне і вражаюче, феєричне і унікальне видовище краси та високої моди!

Організатор Фестивалю:
ВНЗ «Київська Академія перукарського мистецтва»

Фестиваль «Кришталевий Янгол», як своєрідний щорічний заліковий іспит для Академії, що демонструє професіоналізм, творчість та високий рівень підготовки своїх студентів.


У програмі Фестивалю:

  • Міжнародний Чемпіонат «КУБОК ЕВРАЗІЇ: професійні конкурси серед майстрів із різних країн світу (конкурси з перукарського мистецтва, нейл-дизайну, візажу, боді-арту, дизайну одягу).
  • Fashion-шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles» - показ трендової колекції модних зачісок на сезон «Весна-Літо 2020» від провідних викладачів КАПМ, тренд-стилістів САТ-Україна.
  • Шоу "INTERSTYLE» - non-stop програма показів та майстер-класів, що включає «INTERNATIONAL Teams Show» (конкурс-шоу від іноземних команд з різних країн світу); «BRAND VISION Show» (шоу-покази брендів сфери краси) та «MAESTRO Show» (майстер-класи від світових топ-стилістів).
  • Шоу-програма «Grand-Final»: FANTASY-ШОУ “ILLUSION” – феєричне театралізоване шоу вражаючих арт-зачісок, фейс-арту, боді-арту та видовищних костюмів. Унікальне дійство та всі образи для шоу повністю створені командою дизайнерів, студентів і викладачів Київської Академії перукарського мистецтва.

*До уваги старшокласників! В рамках програми «Grand-Final» відбудеться нагородження всіх учасників Всеукраїнської Творчої Олімпіади «Дизайнер ХХІ сторіччя»

Приходьте, буде цікаво! Ви зможете стати не тільки глядачами цікавих шоу і конкурсів, але й учасниками Fashion-Quest, дізнатись про новинки моди, виграти подарунки, зробити селфі з яскравими фешн і арт-образам.


Не пропустіть грандіозне свято краси і моди!

Примітка. Реєстрація старшокласників обов’язкова та необхідна для отримання вхідних флаєрів та безкоштовних запрошень на платні шоу-програми. Вхідні квитки братимуть участь у розіграші подарунків під час Фестивалю!

Додаткова інформація про Фестиваль на сайті


Відео шоу-показів від КАПМ з минулих Фестивалів:

Підпишіться на нашу розсилку

© 2021 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506