ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!
10 ФАКТІВ ПРО МАКІЯЖ ОЧЕЙ, ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ РАНІШЕ!

10 ФАКТІВ ПРО МАКІЯЖ ОЧЕЙ, ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ РАНІШЕ!

2021-02-17 16:39:03 Статті

10 ФАКТІВ ПРО МАКІЯЖ ОЧЕЙ, ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ РАНІШЕ!

1️. Чи відбита підводка для очей на століття? Вниз з макіяжем жирних і кремових формул. Замініть їх на ті, що на спиртовці - вони миттєво висихають і залишаються на місці довше. 

2️. Принцип «кольору тіней і кольору очей» зруйнував не одне красиве обличчя. Щоб підкреслити очі чорного, синього та інших, грайте на контрастах. Приклад: зелені очі - фіолетові тіні, блакитні - темно-коричневі і так далі.

3️. Якщо шкіра повік схильна до вгодованості, спливають будь-які, навіть найбільш стійкі тіні. Щоб продовжити термін служби макіяжу, перед його нанесенням знежиріть шкіру матуючими серветками і обов'язково нанесіть основу, і нанесіть тіні злегка «індукуючими» рухами.

4️. Якщо ви опускаєте нижні повіки, верхні повіки також знаходяться на верхніх повіки: стрілки або темні тіні на підтримку чорного олівця на слизових нижніх повіки обов'язкові. Якщо використовувати тільки нижню підводку для очей, очі з'являться менше і вже.

5️. Що макіяж очей не "плоский" і нудний, поєднують в собі як мінімум два кольори тіней: наносити темніше по всій повіці, а світлий - по кутах очей.

6️. Щоб зробити темні тіні, розсипаючись при нанесенні, не брудні щоки, використовуйте ... Патчі! При цьому освіжіть шкіру навколо очей. До речі, більшість майстрів макіяжу радять наносити тон на обличчя після фарби очей. 

7️. Перше правило ідеального шутера - правильна точка опори ліктя. Ніколи не малюйте стрілки "на вазі". Другий - правильний «ескіз»: спочатку позначте стрілку м'яким олівцем, який легко стирати, і тільки після використання стійкого підводки для очей. А третій - закриті очі: лінія над широким відкритим оком за визначенням не може вийти гладкою.

8️. Не можете ви красиво змішати тіні на нижній повіку пензлем? Використовуйте ватяний бутон! До цього трюку часто вдаються майстри макіяжу. 

9️. Щоб туш не клеїла вії, використовуйте силіконові, «прогумовані» щітки з великою кількістю «зубів». Нанесіть туш з самого коріння, а не тільки на кінчики - так вона не розсиплеться.

10. Головне правило макіяжу брів полягає в тому, що вони не повинні грати очима. Коли тіні на повіях набагато темніше брів, обличчя виглядає непропорційно і неприродно.

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506