Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний
5 фактів, які роблять професію перукаря цікавою!  

5 фактів, які роблять професію перукаря цікавою!  

2021-02-17 16:48:56 Статті

Перукар - дуже відома і популярна професія, але дійсно хороші майстри зустрічаються не так часто. Багато хто приїжджає в цю сферу, приваблює високим заробітком і можливістю працювати з дому. Однак не всі розуміють, наскільки незвичайна і захоплююча ця професія.

5 фактів, які роблять професію перукаря цікавою!  

1️. Можливість спілкування з великою кількістю людей - ця професія сподобається товариським людям, адже весь робочий день перукарі проводять в компанії. Багато клієнтів люблять розмовляти під час стрижки, і часто ці розмови дуже захоплюючі. Недарма перукарі знаходять друзів серед тих, хто робить зачіски.

2️. Творча робота
Ніхто не буде стверджувати, що велика стрижка - це мистецтво. Для того, щоб клієнт був задоволений і прийшов до майстра знову і знову, йому потрібно пов'язати всю свою творчість.
За допомогою зачісок можна кардинально змінити зовнішній вигляд людини, зробити його більш привабливим і впевненим. І такі можливості в руках перукаря! Кожен клієнт - це виклик, можливість перевершити себе і принести справжню радість людині.

3️. Перспективи зростання економіки
Коли ви приходите до хорошого майстра, око відразу кидається в очі безлічі дипломів і довідок, висять на стінах. Перукарі беруть участь у різноманітних заходах, таких як конкурси, виставки, конвенції, майстер-класи та багато іншого. На них вони отримують колосальний досвід, вчаться багато нового і відточують свої навички. Кращі і отримують аналогічні дипломи, які є підтвердженням їх майстерності. Часто майстрам, які добре проявили себе на таких заходах, пропонують роботу в престижних салонах.

Підпишіться на нашу розсилку

© 2021 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506