ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!
5 фактів, які роблять професію перукаря цікавою!  

5 фактів, які роблять професію перукаря цікавою!  

2021-02-17 16:48:56 Статті

Перукар - дуже відома і популярна професія, але дійсно хороші майстри зустрічаються не так часто. Багато хто приїжджає в цю сферу, приваблює високим заробітком і можливістю працювати з дому. Однак не всі розуміють, наскільки незвичайна і захоплююча ця професія.

5 фактів, які роблять професію перукаря цікавою!  

1️. Можливість спілкування з великою кількістю людей - ця професія сподобається товариським людям, адже весь робочий день перукарі проводять в компанії. Багато клієнтів люблять розмовляти під час стрижки, і часто ці розмови дуже захоплюючі. Недарма перукарі знаходять друзів серед тих, хто робить зачіски.

2️. Творча робота
Ніхто не буде стверджувати, що велика стрижка - це мистецтво. Для того, щоб клієнт був задоволений і прийшов до майстра знову і знову, йому потрібно пов'язати всю свою творчість.
За допомогою зачісок можна кардинально змінити зовнішній вигляд людини, зробити його більш привабливим і впевненим. І такі можливості в руках перукаря! Кожен клієнт - це виклик, можливість перевершити себе і принести справжню радість людині.

3️. Перспективи зростання економіки
Коли ви приходите до хорошого майстра, око відразу кидається в очі безлічі дипломів і довідок, висять на стінах. Перукарі беруть участь у різноманітних заходах, таких як конкурси, виставки, конвенції, майстер-класи та багато іншого. На них вони отримують колосальний досвід, вчаться багато нового і відточують свої навички. Кращі і отримують аналогічні дипломи, які є підтвердженням їх майстерності. Часто майстрам, які добре проявили себе на таких заходах, пропонують роботу в престижних салонах.

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506