Нова професія - нове життя

Нова професія - нове життя

2017-05-29 19:04:37 Статті

Щоб отримувати радість від життя, людині інколи слід щось змінювати: колір волосся, помешкання, оточення, захоплення, сферу діяльності. Останнє стає особливо актуальним у періоди розчарування своєю роботою. Справа, якій присвятив багато років, може не тільки не приносити задоволення, але і просто дратувати. Для песимістів це стає причиною постійного пригнічення та страждань. Для оптимістів же така ситуація - унікальний шанс відкрити в собі нові таланти та змінити життя на краще. Реалізувати цей шанс можна шляхом отримання додаткової професії, яка буде і цікавою, і прибутковою.

Сучасній людині в житті часто не вистачає творчості, краси і свята. Саме тому, сьогодні популярними стали професії сфери моди та перукарського мистецтва. Перукарі, стилісти та візажисти, немов чарівники, роблять людей та світ навколо більш привабливими і привносять у наше життя свято.

Отримати професію у сфері перукарського мистецтва та декоративної косметики можна за відносно короткий термін на курсах перукарів або курсах візажистів. Відділення курсової підготовки Київської Академії перукарського мистецтва надає можливість оволодіти професійною майстерністю та стати фахівцем у сфері краси за чотири місяці. Направленість курсів перукарів та візажистів – практична. Уся необхідна теоретична інформація видається у друкованому вигляді, а заняття проходять у формі практичних робіт. Крок за кроком слухачі курсів перукарів оволодівають сучасними технологіями виконання жіночих та чоловічих стрижок, вечірніх зачісок та укладання волосся, фарбування та хімічного завивання волосся. На курсах візажистів набуваються практичні навички виконання повсякденного класичного, повсякденного авангардного, вечірнього, весільного, подіумного, фантазійного та інших видів макіяжу.

Навчання на курсах перукарів та візажистів у КАПМ відбувається за прискореними методиками навчання, які пройшли багаторічну апробацію і довели свою ефективність.

Запис на курси перукарів, курси візажистів та курси підвищення кваліфікації за тел.:
+38 (097) 462-45-45, +38 (044) 427-02-92, +38 (044) 455-56-72

Більш детальна інформація міститься на сторінці
"курси перукарів та візажистів"

Підпишіться на нашу розсилку

© 2020 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506