ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!
Фешн-ілюстрація від КАПМ!

Фешн-ілюстрація від КАПМ!

2020-11-26 15:51:31 Статті

Представляємо Вашій увазі ескізи з декорування костюма і фешн-ілюстрації - від студентів КАПМ - майбутніх дизайнерів одягу!

Робота фешн-ілюстратора - створювати скетчі, начерки, малюнки, лукбука, рекламу, обкладинки в стилі fashion. Це означає - помітно, яскраво, з акцентом на смислові деталі образу.

Активний розвиток модної ілюстрації довелося на кінець XIX і початок XX століть. У той час журнали отримали загальну популярність, модники всього світу з нетерпінням чекали виходу нових випусків. Це в свою чергу спричинило появу великих ілюстраторів, які стали сполучною ланкою між модою і людьми.

Зараз фешн-ілюстратор - повноцінна професія. Талановитих художників з оригінальною подачею малюнка шукають рекламні агентства, будинки моди, бутіки і глянцеві журнали.

На сьогоднішній день, Fashion ілюстрацією може займатися будь-який бажаючий людина, навіть ті, у кого професія зовсім не пов'язана з модою. Адже модна ілюстрація в першу чергу, це заняття для душі, немає обмежень ні у віці ні в професії. Ніколи не буває пізно або рано займатися саморозвитком, пізнанням чогось нового для себе, адже шлях до досконалості він нескінченний.

Більше цікавих постів, статей та корисної інформації Ви можете побачити в нашому інстаграм-акаунті!

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506