Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний
Фешн-ілюстрація від КАПМ!

Фешн-ілюстрація від КАПМ!

2020-11-26 15:51:31 Статті

Представляємо Вашій увазі ескізи з декорування костюма і фешн-ілюстрації - від студентів КАПМ - майбутніх дизайнерів одягу!

Робота фешн-ілюстратора - створювати скетчі, начерки, малюнки, лукбука, рекламу, обкладинки в стилі fashion. Це означає - помітно, яскраво, з акцентом на смислові деталі образу.

Активний розвиток модної ілюстрації довелося на кінець XIX і початок XX століть. У той час журнали отримали загальну популярність, модники всього світу з нетерпінням чекали виходу нових випусків. Це в свою чергу спричинило появу великих ілюстраторів, які стали сполучною ланкою між модою і людьми.

Зараз фешн-ілюстратор - повноцінна професія. Талановитих художників з оригінальною подачею малюнка шукають рекламні агентства, будинки моди, бутіки і глянцеві журнали.

На сьогоднішній день, Fashion ілюстрацією може займатися будь-який бажаючий людина, навіть ті, у кого професія зовсім не пов'язана з модою. Адже модна ілюстрація в першу чергу, це заняття для душі, немає обмежень ні у віці ні в професії. Ніколи не буває пізно або рано займатися саморозвитком, пізнанням чогось нового для себе, адже шлях до досконалості він нескінченний.

Більше цікавих постів, статей та корисної інформації Ви можете побачити в нашому інстаграм-акаунті!

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2021 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506