Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний
Підготовка обличчя до гриму!

Підготовка обличчя до гриму!

2020-10-09 10:25:17 Статті

Процес накладання гриму завжди починається з підготовчої роботи.

1. Обличчя змащується вазеліном і витирається чистим рушником, щоб зняти з особи випадково потрапила пил і бруд. Після цього, на злегка жирному обличчі (надмірний жировий шар буде заважати) накладається рівномірний шар загального тону.

2. Загальний тон накладається на обличчя пальцями. Гуськов дає наступне відмінне опис процесу накладання загального тону: Фарби беруться з коробки вказівним пальцем правої руки. Фарба промешівают між вказівним і великим пальцями. Основна маса фарби залишається на нерухомому великому пальці, в той час як вказівний веде всю обробку обличчя. В процесі роботи вказівний палець поступово знімає фарбу з великого пальця і ​​переносить її на обличчя. Рухи пальця повинні бути послідовно чіткі, натиск на обличчя м'який, але в той же час уривчастий, на манер плавного постукування. При розтушовуванні загального тону над строго враховувати ступінь натиску пальця для відповідного посилення або ослаблення шару фарби на даній ділянці обличчя. Коли фарба на обличчі рівномірно розташована, треба злегка розтерти її, починаючи з лоба у напрямку до носа, щоках і підборіддю і поступово зводити «нанівець» до шиї і до країв шевелюри.


3. Розтирати фарбу потрібно всіма пальцями дуже ретельно. Зводити її «нанівець»


4. Після того, як загальний тон накладено, слід уже безпосередньо виконання гриму: накладаються різні фарби у вигляді тіньового відблиску або лінії. Ця робота проводиться зазвичай пензлем або растушевкой, а іноді і просто за допомогою пальця.

5. При роботі з розтушовуванням, фарба на растушевку береться обертовим рухом. Проводити лінію потрібно тримаючи растушевку великим, вказівним, середнім і безіменним пальцями, кілька плазом, поступово повертаючи її в пальцях у міру витрачання фарби з розтушовування. При роботі з розтушовуванням доводиться особливо стежити за рівномірністю лінії і щоб растушевка не залишала на обличчі грудочок фарби. Ці грудочки надалі доводиться розтирати пальцями, внаслідок чого може загубитися чіткість гриму.

6. Зазвичай для недосвідченого учня здається, що растушевка дуже зручний інструмент для гриму, але скоро гримує переходить до кисті. Дійсно, тільки пензлем можна домогтися максимальної чистоти і точності у виконанні гриму, так як кисть не залишає після себе грудочок фарби. Набираючи фарбу на кисть, необхідно стежити, щоб кінчик пензля був гострий і не захоплював занадто багато фарби.

7. Тушевка пальцем застосовується зазвичай при передачі розпливчастих форм з дуже поступовими м'якими переходами одного відтінку фарби в інший.

8. У всіх випадках, коли після роботи з одним кольором фарби на пензель або растушевку набирається інший колір, слід інструмент чисто витирати. Ще краще мати кілька кистей або растушевок - по одній для кожної фарби.

9. Закінчений грим фіксується пудрою, для чого пушок опускається в коробку з пудрою, злегка струшується, і обережно, плавними рухами, без натиску, запудрювали все обличчя. Пудру треба розподіляти рівномірно. Коли особа запудрити, зайва пудра знімається м'якою щіткою. Не слід знімати пудру пушком під час самого запудрення, так як це призводить до розмазування гриму. Іноді після запудрення підводки очей, брови і вії виглядають як би посивілим від пудри; пудра знімається в таких випадках пензликом з невеликою кількістю фарби, ніж виправляється підводка. Взагалі ж грим після запудрення виправляти не можна, так як фарби будуть лягати плямами і не будуть розтушовуватися.

10. Після закінчення роботи грим знімається з обличчя за допомогою жиру. Обличчя намазується великою кількістю вазеліну і витирається чистим рушником, повторюючи це до тих пір, поки особа не буде абсолютно чистим. Після того як фарба видалена з обличчя,  запудрювали. Мити обличчя після гриму рекомендується тільки теплою водою з милом.

Більше корисної та цікавої інформації Ви можете побачити на нашему Інстаграм-акаунті

Підпишіться на нашу розсилку

© 2021 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506