Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний
Поради для майбутнього графічного дизайнера! 🖥

Поради для майбутнього графічного дизайнера! 🖥

2020-09-30 14:30:49 Статті

Чи сполучаються кольори?🎨 Чи підходять шрифти? 🔢
Чи правильно складена композиція?
Ця стаття представляє собою підбір простих порад за графічним дизайном, які дозволяють легко освоїти та зрозуміти, як підвищити свої навички дизайну.
1. Завжди пам'ятайте, для кого ви створюєте графічний дизайн!
Як і будь-який інший проект, ваші графічні роботи націлені на конкретну аудиторію. Завжди пам'ятайте про неї. Корисно тримати в умі уявлення про конкретну людину - щось на зразок концепції «ідеального читача» при написанні текстів. Це дозволить вам розробляти дизайн цілеспрямовано, в точній відповідності з потрібною вам аудиторією. Пам'ятаючи про цільову аудиторію, ви розробляєте дизайн, який зачепить людей за живе і буде їм зрозумілий. Так ви зможете відразу зорієнтуватися, вибрати більш узгоджений загальний стиль і навіть підібрати правильну колірну гамму, про яку ми і поговоримо в наступному пункті.
2. Експрес-курс з теорії кольору.

Вибираючи колір серед безлічі відтінків, тонів і нескінченної різноманітності їх поєднань не складно розгубитися. Однак існують дійсно прості інструменти, які допоможуть вам з вибором колірної гами. Наприклад, якщо ви не можете визначитися з колірною палітрою, на допомогу вам прийде Coolors - продовжуйте натискати на пробіл, поки не підберете потрібне поєднання кольорів.
Ну а якщо відчуваєте себе трохи впевненіше, спробуйте Cohesive Colors. який дозволяє завантажувати зображення і підбирати до нього відповідні кольори. Так що, як бачите, не потрібно бути випускником школи мистецтв, щоб вивчити основи теорії кольору!
3. Crello як навчальний інструмент графічного дизайну - Якщо в дизайні ви зовсім ще новачок, спробуйте Crello. Цей спрощений графічний редактор призначений не тільки для створення дизайну з нуля, але і може послужити джерелом ідей - адже в ньому ви знайдете готові шаблони від професійних дизайнерів.
4. Збирайте красиві фотографії та ілюстрації!

5. Порядок, вирівнювання, пропорції.

Безумовно, дизайн повинен виглядати акуратно, і в цьому вам допоможе спеціальна функція Crello, яка дозволяє легко розміщувати і вирівнювати об'єкти. Коли ви вручну вирівнюєте текст або об'єкти, на екрані автоматично з'являється макетна сітка. Щоб дизайн виглядав презентабельно, всі його елементи повинні бути розміщені акуратно і впорядковано.

Можна використовувати додаткові елементи дизайну, які будуть поєднуватися з текстом. Однак дотримуйтесь пропорції - стежте, щоб товщина елементів відповідала жирності шрифтів. Не перевантажуйте дизайн кількістю елементів, постарайтеся зробити його чистим і охайним.

При створенні дизайну необхідно дотримуватися візуальну ієрархію. Найбільший елемент або найбільший шрифт буде видно чи прочитаний першим. Для підзаголовків потрібно брати трохи менший шрифт, і ще менший - для основного тексту. Не бійтеся масштабу. Деякі шрифти відмінно виглядають у великому розмірі - вони допоможуть привернути увагу до найбільш важливих частин тексту на дизайні.

Альбом

Підпишіться на нашу розсилку

© 2021 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506