Курси «Основи дизайну інтер’єру»

Курси дизайнерів інтер’єру в Києві

 • КАПМ
 • Курси «Основи дизайну інтер’єру»
ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!

👍 Вас вітає Школа дизайну та мистецтв «ADS» (Art & Design School) – курсове відділення Міжнародного інституту моди і дизайну КАПМ!
Запрошуємо на курс «Основи дизайну інтер’єру»!


👉 Дизайнер інтер’єру - відносно нова і дуже перспективна професія, яка виникла на стику двох архітектури і прикладного мистецтва. Це фахівець, який змінює не лише навколишнє середовище і предмети, але і створює гармонію між їх внутрішньою суттю і функціональністю. З дизайном інтер’єру кожен має справу щодня: квартири та індивідуальні будинки, громадські приміщення, готелі, ресторани, салони, торгово-розважальні комплекси, офіси, виставкові стенди, вітрини тощо. Все, що оточує сучасну людину, – сфера діяльності дизайнера інтер’єру!

Скільки заробляє дизайнер інтер’єру? З огляду на таку широку сферу діяльності, робимо висновок про актуальність, великі можливості щодо місця роботи, затребуваність і високі гонорари. Звичайно, заробіток залежить від професіоналізму, досвіду, місця роботи, кількості клієнтів тощо. Робота дизайнера інтер’єрів складається з багатьох етапів, тому вимагає високого професіоналізму, креативу, відповідних знань і навиків.


👍 Умови навчання на курсах у школі «ADS»


Термін – 4 міс. (32 заняття ).
Форми навчання (на вибір):
1) Вечірняя/денна (будні) - 2 рази на тиждень по 4 ак. години;
2) Вмхідного дня – субота по 8 ак. годин (по 2 заняття)
Вартість – 3350 грн. в міс., оплата щомісяця.
Для старшокласників – 2500 грн. в міс. (зі знижкою 25%)
При умові оплати за весь період навчання – знижка 5%
Місце: на вибір правий або лівий берег Києва (адреси нижче)
По закінченню курсу видається сертифікат
Увага! Випускники курсу отримують знижку 10 % в оплаті на весь період подальшого навчання при вступі до КАПМ (інститут, коледж або ліцей)!

👍 Особливості курсу:

 • Ніякої «води» та самий оптимальний термін навчання для якісного здобуття самих необхідних базових знань та практичних навиків у професії «Дизайнер інтер’єру».
 • Курс має практично-теоретичний характер, заняття проходять у вигляді міксу теорія + практика. Кожна тема з теорії закріплюється практичним завданням.
 • Особливо цікаві та захоплюючі практичні блоки навчання «Дизайнерська графіка» (креслення планів, ескізування, скетчинг, дизайнерський рисунок) та «Дизайн-проектування».
 • І як результат, на іспиті Ви представите розроблений дизайн-проект інтер’єру квартири (власної або на замовника)!
Детальну програму навчання наводимо нижче

👍 Даний курс підійде:

 • для початківців, бажаючих опанувати завжди актуальну, надійну, прибуткову і цікаву професію;
 • для старшокласників, які планують вступ до ВНЗ за спеціальністю «Дизайн середовища (інтер’єру)»;
 • будівників та фахівців з ремонту, бажаючі розширити сферу своєї професійної діяльності;
 • для архітекторів, щоб брати замовлення не тільки на перепланування, але і на оздоблення приміщень;
 • для усіх, хто мріє перекваліфікуватись і здобути нову професію або хобі

Програма курсу «Основи дизайну інтер’єру»
(всього 32 заняття по 3 години (4 ак.год.), тривалість 4 місяці)

БЛОК 1. ТЕОРЕТИЧНИЙ

Правила і закони в дизайні інтер'єру

 • Вступ до спеціальності. Основні поняття, елементи та принципи дизайну.
 • Композиція в дизайні інтер'єру. Основні поняття і закони. Статика, динаміка. Симетрія - асиметрія. Контраст, нюанс, рівність. Ритм, метр. Пропорції. Золотий перетин. Масштабність. Види композиції. Візуальні ілюзії.
 • Простір. Об'ємно-просторова композиція. Просторові форми. Сучасні методи організації простору. Практичні прийоми роботи з простором. Аналіз і корекція простору. Якість простору. Світло і простір. Колір в просторі
 • Колір в інтер'єрі. Природа кольору. Колірний круг. Основні характеристики кольору. Тон, насиченість, світлота. Теплі і холодне, хроматичні і ахроматичні кольори. Кольорові карти. Кольорові системи і моделі. Кольорові гармонії в інтер'єрі. Контрастні та нюансні поєднання кольорів. Психофізіологія кольору. Проектування колірного середовища інтер'єрів. Трендові поєднання кольорів.
 • Стилістика в інтер'єрі. Поняття стилю. Класифікація стилів. Історичні стилі: Стародавній Єгипет, Антична Греція і Рим. Стилі Європи: Романський, Готичний, Ренесанс, Бароко, Класицизм, Ампір. Особливості сучасних стилів: Модерн. Ар-деко. Поп-арт. Хай тек. Лофт. Фьюжн. Мінімалізм. Етно-стилі: Кантрі, Скандинавський, Прованс, Англійська, Марокканський, Японський, Китайський, Індійський. Практичне застосування стилів. Правила поєднання стилів
 • Освітлення. Світло і зір. Колір і світло. Психологія сприйняття світла. Світло і композиція. Світло як засіб зонування. Орієнтація приміщення по сторонах світла. Пряме і відбите світло. Природне і штучне освітлення. Характер освітлення: загальне, локальне, декоративне, комбіноване. Основні принципи освітлення: рівномірність, достатність. Основи проектування світла. Організація світлового середовища. Побудова карти світла.
 • Ергономіка і антропометрія. Антропометричні вимоги в дизайні інтер'єру. Основні характеристики елементів середовища проживання. Оцінка комфортності умов. Ергономічні розміри. Стандарти обладнання житлових і допоміжних приміщень. Основні нормативні вимоги до розмірів дверних прорізів, проходів, зонування, до меблів (форми, розміри)
 • Матеріалознавство. Будівельні та оздоблювальні матеріали. Матеріали для оздоблення стін, їх види та особливості: штукатурки, барвники, шпалери, 3D панелі, шпоновані панелі. Керамічні вироби для оздоблення стін: плитка, мозаїка, керамограніт, керамічні панно. Типи стельових конструкцій і матеріалів. Підлога і матеріали: плитка керамічна, підлоги наливні, вініл, ламінат, паркет і паркетна дошка, ковролін. Текстиль в інтер'єрі.

БЛОК 2. ПРАКТИЧНИЙ

Дизайнерська та проектна графіка.

 • Основні види, техніки та особливості. Креслення, фор-ескіз, клаузура, ескіз, скетч, дизайнерський малюнок, комп'ютерна графіка. Засоби художньої подачі: графіка (олівець, перо, лайнер, маркетрі), акварель (акварель, акварельні олівці), змішані техніки
 • Плани та розгортки (креслення, скетчінга). Побудова загального плану. План з меблями. Плани розміщення підлогових покриттів. Плани стель і розміщення освітлювальних приладів. Розгортки. Розрізи стель і приміщень.
 • Перспектива (креслення, ескізування, скетчінга). Види перспективи. Поняття: лінія горизонту, предметна площину, картинна площина, точка сходу. Основи лінійної перспективи. Етапи перспективної побудови. Перспектива з однією, двома, трьома і більше точками сходу, зворотня та інші види перспективи. Аксонометрія. Повітряна перспектива (колір, світло, тон) і прийоми опрацювання.
 • Побудова інтер'єрів в перспективі (ескізування, скетчінга). Вибір ракурсу. Фронтальне положення. Кутове положення. Спосіб архітектора. Побудова складних фігур в перспективі.
 • Світлотіньове промальовування і передача обсягу (ескізування, скетчінга, дизайнерський малюнок).
 • Графічні прийоми передачі текстури і фактури: скло, дерево, тканина, метал. Створення скетчу інтер'єру з контрастними текстурами.
 • Замальовки меблів і предметів інтер'єру
 • Стилізації інтер’єрних скетчів
 • Графічне і художнє представлення проектної роботи - дизайн квартири. Плани та ескізи (скетчі)
 • Ознайомлення з комп'ютерними програмами для графіки і візуалізації дизайну інтер'єрів (ArchiCad, Photoshop, 3DMax)

БЛОК 3. ПРАКТИЧНИЙ

Розробка дизайн-проєкту квартири

 • Інтер’єрне дизайн-проектування: основні стадії і етапи, склад дизайн-проекту, проектна графіка, зонування (методи і засоби), концепція інтер'єру, стильове рішення і т.д.
 • Обміри приміщення. Побудова обмірювальних креслень. Категорії оцінки інтер'єрного простору. Оцінка ситуації до ремонтних робіт. Обміри приміщень. Стіни і конструкції. Норми і вимоги. Кроки. Масштаби. Плани, розрізи, позначення. Технічне завдання на проект.
 • Обов'язкові креслення дизайн-проекту: план фактичних розмірів; варіанти перепланувань; план монтажу перегородок; план-схема зонування; план з разтановкою меблів; план підлоги, стелі, вентиляційне обладнання; план кожного приміщення; план електрообладнання (світильники, розетки, вимикачі); розгортки стін.
 • Особливості дизайну житлових приміщень (квартири). Облаштування вхідної зони. Планування місць для зберігання (шафи-купе, полиці, гардеробні кімнати і т.д.). Вітальні і їх види. Внутрішньо-кімнатні зонування. Функціональні зони і транзитні шляхи. Правила дизайну кухонних приміщень. Поняття про «робочий трикутник». Типи кухонь. Розміщення обладнання. Інженерні комунікації. Дизайн спалень. Облаштування і оформлення приміщень. Взаємозв'язок спальні з гардеробною та ванною кімнатою. Особливості планування дитячої кімнати. Гральна зона. Ванна кімната і гостьовий санвузол. Характерні особливості планування та дизайну «мокрої зони». Види, типи і групи сантехнічного обладнання. Основні форми меблів і обладнання житла, вимоги до їх розміщення.
 • Художня концепція інтер'єру квартири: детальні ескізи (скетчі / дизайнерські малюнки) в різних ракурсах; колірний паспорт інтер'єру; стильові колажі; специфікація оздоблювальних матеріалів; специфікація меблів.

ІСПИТ. Захист дизайн-проекту.

🤙 Контакти школи дизайну «ADS»:

Адреси школи дизайну «ADS» в Києві:

м.Київ, вул. М. Светлицького, 31/7 ("Виноградарь")
м.Київ, вул. Вербицького, 14-Г (ст. м. “Харківська”)

Також приєднуйтесь та знайомтесь із нашими сторінками у соц. мережах:

Попередній запис на курси за телефонами:

+38 (044) 455-56-72, +38 (097) 462-45-45 ,
+38 (093) 276-59-55 , +38 (099) 212-65-57

Або заповнюйте попередню он-лайн реєстрацію

Галерея робіт студентів та викладачів школи «ADS» та КАПМ

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506