Курси «Основи дизайну інтер’єру»

Курси дизайнерів інтер’єру в Києві

 • КАПМ
 • Курси «Основи дизайну інтер’єру»
Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний

👍 Вас вітає Школа дизайну та мистецтв «ADS» (Art & Design School) – курсове відділення Міжнародного інституту моди і дизайну КАПМ!
Запрошуємо на курс «Основи дизайну інтер’єру»!


👉 Дизайнер інтер’єру - відносно нова і дуже перспективна професія, яка виникла на стику двох архітектури і прикладного мистецтва. Це фахівець, який змінює не лише навколишнє середовище і предмети, але і створює гармонію між їх внутрішньою суттю і функціональністю. З дизайном інтер’єру кожен має справу щодня: квартири та індивідуальні будинки, громадські приміщення, готелі, ресторани, салони, торгово-розважальні комплекси, офіси, виставкові стенди, вітрини тощо. Все, що оточує сучасну людину, – сфера діяльності дизайнера інтер’єру!

Скільки заробляє дизайнер інтер’єру? З огляду на таку широку сферу діяльності, робимо висновок про актуальність, великі можливості щодо місця роботи, затребуваність і високі гонорари. Звичайно, заробіток залежить від професіоналізму, досвіду, місця роботи, кількості клієнтів тощо. Робота дизайнера інтер’єрів складається з багатьох етапів, тому вимагає високого професіоналізму, креативу, відповідних знань і навиків.


👍 Умови навчання на курсах у школі «ADS»


Термін – 4 міс. (32 заняття ).
Форми навчання (на вибір):
1) Вечірняя/денна (будні) - 2 рази на тиждень по 4 ак. години;
2) Вмхідного дня – субота по 8 ак. годин (по 2 заняття)
Вартість – 3350 грн. в міс., оплата щомісяця.
Для старшокласників – 2500 грн. в міс. (зі знижкою 25%)
При умові оплати за весь період навчання – знижка 5%
Місце: на вибір правий або лівий берег Києва (адреси нижче)
По закінченню курсу видається сертифікат
Увага! Випускники курсу отримують знижку 10 % в оплаті на весь період подальшого навчання при вступі до КАПМ (інститут, коледж або ліцей)!

👍 Особливості курсу:

 • Ніякої «води» та самий оптимальний термін навчання для якісного здобуття самих необхідних базових знань та практичних навиків у професії «Дизайнер інтер’єру».
 • Курс має практично-теоретичний характер, заняття проходять у вигляді міксу теорія + практика. Кожна тема з теорії закріплюється практичним завданням.
 • Особливо цікаві та захоплюючі практичні блоки навчання «Дизайнерська графіка» (креслення планів, ескізування, скетчинг, дизайнерський рисунок) та «Дизайн-проектування».
 • І як результат, на іспиті Ви представите розроблений дизайн-проект інтер’єру квартири (власної або на замовника)!
Детальну програму навчання наводимо нижче

👍 Даний курс підійде:

 • для початківців, бажаючих опанувати завжди актуальну, надійну, прибуткову і цікаву професію;
 • для старшокласників, які планують вступ до ВНЗ за спеціальністю «Дизайн середовища (інтер’єру)»;
 • будівників та фахівців з ремонту, бажаючі розширити сферу своєї професійної діяльності;
 • для архітекторів, щоб брати замовлення не тільки на перепланування, але і на оздоблення приміщень;
 • для усіх, хто мріє перекваліфікуватись і здобути нову професію або хобі

Програма курсу «Основи дизайну інтер’єру»
(всього 32 заняття по 3 години (4 ак.год.), тривалість 4 місяці)

БЛОК 1. ТЕОРЕТИЧНИЙ

Правила і закони в дизайні інтер'єру

 • Вступ до спеціальності. Основні поняття, елементи та принципи дизайну.
 • Композиція в дизайні інтер'єру. Основні поняття і закони. Статика, динаміка. Симетрія - асиметрія. Контраст, нюанс, рівність. Ритм, метр. Пропорції. Золотий перетин. Масштабність. Види композиції. Візуальні ілюзії.
 • Простір. Об'ємно-просторова композиція. Просторові форми. Сучасні методи організації простору. Практичні прийоми роботи з простором. Аналіз і корекція простору. Якість простору. Світло і простір. Колір в просторі
 • Колір в інтер'єрі. Природа кольору. Колірний круг. Основні характеристики кольору. Тон, насиченість, світлота. Теплі і холодне, хроматичні і ахроматичні кольори. Кольорові карти. Кольорові системи і моделі. Кольорові гармонії в інтер'єрі. Контрастні та нюансні поєднання кольорів. Психофізіологія кольору. Проектування колірного середовища інтер'єрів. Трендові поєднання кольорів.
 • Стилістика в інтер'єрі. Поняття стилю. Класифікація стилів. Історичні стилі: Стародавній Єгипет, Антична Греція і Рим. Стилі Європи: Романський, Готичний, Ренесанс, Бароко, Класицизм, Ампір. Особливості сучасних стилів: Модерн. Ар-деко. Поп-арт. Хай тек. Лофт. Фьюжн. Мінімалізм. Етно-стилі: Кантрі, Скандинавський, Прованс, Англійська, Марокканський, Японський, Китайський, Індійський. Практичне застосування стилів. Правила поєднання стилів
 • Освітлення. Світло і зір. Колір і світло. Психологія сприйняття світла. Світло і композиція. Світло як засіб зонування. Орієнтація приміщення по сторонах світла. Пряме і відбите світло. Природне і штучне освітлення. Характер освітлення: загальне, локальне, декоративне, комбіноване. Основні принципи освітлення: рівномірність, достатність. Основи проектування світла. Організація світлового середовища. Побудова карти світла.
 • Ергономіка і антропометрія. Антропометричні вимоги в дизайні інтер'єру. Основні характеристики елементів середовища проживання. Оцінка комфортності умов. Ергономічні розміри. Стандарти обладнання житлових і допоміжних приміщень. Основні нормативні вимоги до розмірів дверних прорізів, проходів, зонування, до меблів (форми, розміри)
 • Матеріалознавство. Будівельні та оздоблювальні матеріали. Матеріали для оздоблення стін, їх види та особливості: штукатурки, барвники, шпалери, 3D панелі, шпоновані панелі. Керамічні вироби для оздоблення стін: плитка, мозаїка, керамограніт, керамічні панно. Типи стельових конструкцій і матеріалів. Підлога і матеріали: плитка керамічна, підлоги наливні, вініл, ламінат, паркет і паркетна дошка, ковролін. Текстиль в інтер'єрі.

БЛОК 2. ПРАКТИЧНИЙ

Дизайнерська та проектна графіка.

 • Основні види, техніки та особливості. Креслення, фор-ескіз, клаузура, ескіз, скетч, дизайнерський малюнок, комп'ютерна графіка. Засоби художньої подачі: графіка (олівець, перо, лайнер, маркетрі), акварель (акварель, акварельні олівці), змішані техніки
 • Плани та розгортки (креслення, скетчінга). Побудова загального плану. План з меблями. Плани розміщення підлогових покриттів. Плани стель і розміщення освітлювальних приладів. Розгортки. Розрізи стель і приміщень.
 • Перспектива (креслення, ескізування, скетчінга). Види перспективи. Поняття: лінія горизонту, предметна площину, картинна площина, точка сходу. Основи лінійної перспективи. Етапи перспективної побудови. Перспектива з однією, двома, трьома і більше точками сходу, зворотня та інші види перспективи. Аксонометрія. Повітряна перспектива (колір, світло, тон) і прийоми опрацювання.
 • Побудова інтер'єрів в перспективі (ескізування, скетчінга). Вибір ракурсу. Фронтальне положення. Кутове положення. Спосіб архітектора. Побудова складних фігур в перспективі.
 • Світлотіньове промальовування і передача обсягу (ескізування, скетчінга, дизайнерський малюнок).
 • Графічні прийоми передачі текстури і фактури: скло, дерево, тканина, метал. Створення скетчу інтер'єру з контрастними текстурами.
 • Замальовки меблів і предметів інтер'єру
 • Стилізації інтер’єрних скетчів
 • Графічне і художнє представлення проектної роботи - дизайн квартири. Плани та ескізи (скетчі)
 • Ознайомлення з комп'ютерними програмами для графіки і візуалізації дизайну інтер'єрів (ArchiCad, Photoshop, 3DMax)

БЛОК 3. ПРАКТИЧНИЙ

Розробка дизайн-проєкту квартири

 • Інтер’єрне дизайн-проектування: основні стадії і етапи, склад дизайн-проекту, проектна графіка, зонування (методи і засоби), концепція інтер'єру, стильове рішення і т.д.
 • Обміри приміщення. Побудова обмірювальних креслень. Категорії оцінки інтер'єрного простору. Оцінка ситуації до ремонтних робіт. Обміри приміщень. Стіни і конструкції. Норми і вимоги. Кроки. Масштаби. Плани, розрізи, позначення. Технічне завдання на проект.
 • Обов'язкові креслення дизайн-проекту: план фактичних розмірів; варіанти перепланувань; план монтажу перегородок; план-схема зонування; план з разтановкою меблів; план підлоги, стелі, вентиляційне обладнання; план кожного приміщення; план електрообладнання (світильники, розетки, вимикачі); розгортки стін.
 • Особливості дизайну житлових приміщень (квартири). Облаштування вхідної зони. Планування місць для зберігання (шафи-купе, полиці, гардеробні кімнати і т.д.). Вітальні і їх види. Внутрішньо-кімнатні зонування. Функціональні зони і транзитні шляхи. Правила дизайну кухонних приміщень. Поняття про «робочий трикутник». Типи кухонь. Розміщення обладнання. Інженерні комунікації. Дизайн спалень. Облаштування і оформлення приміщень. Взаємозв'язок спальні з гардеробною та ванною кімнатою. Особливості планування дитячої кімнати. Гральна зона. Ванна кімната і гостьовий санвузол. Характерні особливості планування та дизайну «мокрої зони». Види, типи і групи сантехнічного обладнання. Основні форми меблів і обладнання житла, вимоги до їх розміщення.
 • Художня концепція інтер'єру квартири: детальні ескізи (скетчі / дизайнерські малюнки) в різних ракурсах; колірний паспорт інтер'єру; стильові колажі; специфікація оздоблювальних матеріалів; специфікація меблів.

ІСПИТ. Захист дизайн-проекту.

🤙 Контакти школи дизайну «ADS»:

Адреси школи дизайну «ADS» в Києві:

м.Київ, вул. М. Светлицького, 31/7 ("Виноградарь")
м.Київ, вул. Вербицького, 14-Г (ст. м. “Харківська”)

Також приєднуйтесь та знайомтесь із нашими сторінками у соц. мережах:

Попередній запис на курси за телефонами:

+38 (044) 455-56-72, +38 (097) 462-45-45 ,
+38 (093) 276-59-55 , +38 (099) 212-65-57

Або заповнюйте попередню он-лайн реєстрацію

Галерея робіт студентів та викладачів школи «ADS» та КАПМ

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506