Курси «Основи дизайну інтер’єру»

Курси дизайнерів інтер’єру в Києві

  • КАПМ
  • Курси «Основи дизайну інтер’єру»
Увага! КАПМ оголошує набір на групи ДИСТАНЦІЙНОГО навчання! Увага! Є можливість вступу БЕЗ НМТ!

👍 Вас вітає Школа дизайну та мистецтв «ADS» (Art & Design School) – курсове відділення Міжнародного інституту моди і дизайну КАПМ!
Запрошуємо на курс «Основи дизайну інтер’єру»!


👉 Дизайнер інтер’єру - відносно нова і дуже перспективна професія, яка виникла на стику двох архітектури і прикладного мистецтва. Це фахівець, який змінює не лише навколишнє середовище і предмети, але і створює гармонію між їх внутрішньою суттю і функціональністю. З дизайном інтер’єру кожен має справу щодня: квартири та індивідуальні будинки, громадські приміщення, готелі, ресторани, салони, торгово-розважальні комплекси, офіси, виставкові стенди, вітрини тощо. Все, що оточує сучасну людину, – сфера діяльності дизайнера інтер’єру!

Скільки заробляє дизайнер інтер’єру? З огляду на таку широку сферу діяльності, робимо висновок про актуальність, великі можливості щодо місця роботи, затребуваність і високі гонорари. Звичайно, заробіток залежить від професіоналізму, досвіду, місця роботи, кількості клієнтів тощо. Робота дизайнера інтер’єрів складається з багатьох етапів, тому вимагає високого професіоналізму, креативу, відповідних знань і навиків.


👍 Умови навчання на курсах у школі «ADS»


Термін – 4 міс. (32 заняття ).
Форми навчання (на вибір):
1) Вечірняя/денна (будні) - 2 рази на тиждень по 4 ак. години;
2) Вмхідного дня – субота по 8 ак. годин (по 2 заняття)
Вартість – 4200 грн./міс. на міс., оплата щомісяця.
Для старшокласників – 3150 грн./міс. в міс. (зі знижкою 25%)
При умові оплати за весь період навчання – знижка 5%
Місце: на вибір правий або лівий берег Києва (адреси нижче)
По закінченню курсу видається сертифікат
Увага! Випускники курсу отримують знижку 10 % в оплаті на весь період подальшого навчання при вступі до КАПМ (інститут, коледж або ліцей)!

👍 Особливості курсу:

  • Ніякої «води» та самий оптимальний термін навчання для якісного здобуття самих необхідних базових знань та практичних навиків у професії «Дизайнер інтер’єру».
  • Курс має практично-теоретичний характер, заняття проходять у вигляді міксу теорія + практика. Кожна тема з теорії закріплюється практичним завданням.
  • Особливо цікаві та захоплюючі практичні блоки навчання «Дизайнерська графіка» (креслення планів, ескізування, скетчинг, дизайнерський рисунок) та «Дизайн-проектування».
  • І як результат, на іспиті Ви представите розроблений дизайн-проект інтер’єру квартири (власної або на замовника)!
Детальну програму навчання наводимо нижче

👍 Даний курс підійде:

  • для початківців, бажаючих опанувати завжди актуальну, надійну, прибуткову і цікаву професію;
  • для старшокласників, які планують вступ до ВНЗ за спеціальністю «Дизайн середовища (інтер’єру)»;
  • будівників та фахівців з ремонту, бажаючі розширити сферу своєї професійної діяльності;
  • для архітекторів, щоб брати замовлення не тільки на перепланування, але і на оздоблення приміщень;
  • для усіх, хто мріє перекваліфікуватись і здобути нову професію або хобі

Програма курсу «Основи дизайну інтер’єру»
(всього 32 заняття по 3 години (4 ак.год.), тривалість 4 місяці)

БЛОК 1. ТЕОРЕТИЧНИЙ

Правила і закони в дизайні інтер'єру

  • Вступ до спеціальності. Основні поняття, елементи та принципи дизайну.
  • Композиція в дизайні інтер'єру. Основні поняття та закони. Статика, динаміка. Симетрія – асиметрія. Контраст, нюанс, рівність. Ритм, метр. Пропорції. Золотий перетин. Масштабність. Види композиції. Візуальні ілюзії.
  • Простір. Об'ємно-просторова композиція. Просторові форми. Сучасні способи організації простору. Практичні прийоми роботи із простором. Аналіз та корекція простору. Якість простору. Світло та простір. Колір у просторі
  • Колір в інтер'єрі. Природа кольору. Колір коло. Основні характеристики кольору. Тон, насиченість, світло. Теплі та холодні, хроматичні та ахроматичні кольори. Колір карти. Колірні системи та моделі. Колір гармонії в інтер'єрі. Контрастні та нюансні поєднання кольору. Психофізіологія кольору. Проектування кольорового середовища інтер'єрів. Трендові кольорові поєднання.
  • Стилістика в інтер'єрі. Поняття стилю. Класифікація стилів. Історичні стилі: Стародавній Єгипет, Антична Греція та Рим. Стилі Європи: Романський, Готичний, Ренесанс, Бароко, Класицизм, Ампір. Особливості сучасних стилів: Модерн. Ардеко. Поп-арт. Хай тек. Лофт. Фьюжн. Мінімалізм. Етно-стилі: Кантрі, Скандинавський, Прованс, Англійська, Марокканський, Японський, Китайський, Індійський. Практичне застосування стилів. Правила поєднання стилів
  • Освітлення. Світло та зір. Колір та світло. Психологія сприйняття світла. Світло та композиція. Світло як засіб зонування. Орієнтація приміщення з боків світла. Пряме і відбите світло. Природне та штучне освітлення. Характер освітлення: загальний, локальний, декоративний, комбінований. Основні принципи висвітлення: рівномірність, достатність. Основи проектування світла. Організація світлового середовища. Побудова карти світла.
  • Ергономіка в інтер’єрі. Основні характеристики елементів довкілля. Оцінка комфортності умов. Ергономічні розміри. Стандарти обладнання житлових та допоміжних приміщень. Основні нормативні вимоги до розмірів дверних отворів, проходів, зонування, меблів (форми, розміри)
  • Матеріалознавство. Будівельні та оздоблювальні матеріали. Матеріали для обробки стін, їх види та особливості: штукатурки, барвники, шпалери, 3D панелі, панелі шпоновані. Керамічні вироби для оздоблення стін: плитка, мозаїка, керамограніт, керамічні панно. Типи стельових конструкцій та матеріалів. Підлога та матеріали: плитка керамічна, підлога наливна, вініл, ламінат, паркет і паркетна дошка. Текстиль в інтер'єрі.

БЛОК 2. ПРАКТИЧНИЙ

Дизайнерська та проектна графіка.

  • Основні види, техніки та особливості.
  • Плани та розгортки (креслення). Побудова загального плану. План з меблями. Плани розміщення підлогових покриттів. Плани стель та розміщення освітлювальних приладів. Розгортки. Розрізи стель та приміщень.
  • Перспектива. Види перспективи. Поняття: лінія горизонту, предметна площина, картинна площина, точка сходу. Основи лінійної перспективи. Етапи перспективної побудови. Перспектива з однією, двома, трьома і більше точками сходу, обернена та інші види перспективи. Аксонометрія. Повітряна перспектива (колір, світло, тон) та прийоми опрацювання.
  • Ознайомлення з комп'ютерними програмами для графіки та візуалізації дизайну інтер'єрів (AutoCad, Photoshop)

БЛОК 3. ПРАКТИЧНИЙ

Розробка дизайн-проєкту квартири

  • Інтер'єрне дизайн-проектування: основні стадії та етапи, склад дизайн-проекту, проектна графіка, зонування (методи та засоби), концепція інтер'єру, стильове рішення тощо
  • Обміри приміщення. Побудова обмірювальних креслень. Категорії оцінки інтер'єрного простору. Оцінка ситуації до ремонту. Обміри приміщень. Стіни та конструкції. Норми та вимоги. Кроки. Масштаби. Плани, розрізи, позначення. Технічне завдання на проект.
  • Обов'язкові креслення дизайн-проекту: план фактичних розмірів; варіанти перепланувань; план монтажу перегородок; план-схема зонування; план з розстановкою меблів; план підлоги, стелі, вентиляційне обладнання; план кожного приміщення; план електроустаткування (світильники, розетки, вимикачі); розгортки стін.
  • Особливості дизайну житлових приміщень (квартири). Облаштування вхідної зони. Планування місць для зберігання (шафи-купе, полиці, вбиральні кімнати тощо). Вітальні та їх види. Внутрішньокімнатне зонування. Функціональні зони та транзитні шляхи. Правила дизайну приміщень. Поняття про «робочий трикутник». Типи кухонь. Розміщення обладнання. Інженерні комунікації. Дизайн спалень. Облаштування та оформлення приміщень. Взаємозв'язок спальні з гардеробною та ванною кімнатою. Особливості планування дитячої кімнати. Ігрова зона. Ванна кімната та гостьовий санвузол. Характерні особливості планування та дизайну «мокрої зони». Види, типи та групи сантехнічного обладнання. Основні форми меблів та обладнання житла, вимоги до їх розміщення.
  • Художня концепція інтер'єру квартири у різних ракурсах; колірний паспорт інтер'єру; стильовий колаж; специфікація оздоблювальних матеріалів; специфікація меблів.

ІСПИТ. Захист дизайн-проекту.

🤙 Контакти школи дизайну «ADS»:

Адреси школи дизайну «ADS» в Києві:

м.Київ, вул. М. Светлицького, 31/7 ("Виноградарь")
м.Київ, вул. Вербицького, 14-Г (ст. м. “Харківська”)

Також приєднуйтесь та знайомтесь із нашими сторінками у соц. мережах:

Попередній запис на курси за телефонами:

+38 (044) 455-56-72, +38 (097) 462-45-45 ,
+38 (093) 276-59-55 , +38 (099) 212-65-57

Або заповнюйте попередню он-лайн реєстрацію

Галерея робіт студентів та викладачів школи «ADS» та КАПМ

Підпишіться на нашу розсилку

© 2024 Київська Академія прикладний мистецтв
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506