Курси підвищення кваліфікації для перукарів

Практичний курс: сучасні стрижки, зачіски, фарбування волосся

 • КАПМ
 • Курси підвищення кваліфікації для перукарів
Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний

👍 Міжнародна школа краси «IBS», International Beauty School (курсове відділення Київської Академії перукарського мистецтва та Конфедерації СМС-САТ України, представник Confederation Mondiale de la Coiffure CMC) запрошує на курси перукарів підвищити свою майстерність, стати топ-майстром і, звичайно ж, у подальшому збільшити свій дохід!

☝️️ Більш детальна й актуальна інформація на сайті школи «IBS»: : beauty.kapi.com.ua


👉 Курси підвищення кваліфікації перукарів школа краси "IBS" проводить в Києві!

👍 Пропонуємо Вам універсальну програму підвищення кваліфікації, яка включає найбільш затребувані напрями роботи салонних майстрів: сучасні стрижки та стилізація волосся, колористика та моделювання святкових зачісок. Зміст занять на курсах постійно оновлюється з урахуванням останніх тенденцій від Haute Coiffure Francaise, з якими наші викладачі знайомляться на сезонних показах у Парижі. На курсах КАПМ використовуються сучасні методики навчання, відео-уроки, тренування на манекен-голівках, забезпечення накладками для відпрацювання стрижок, методичними матеріалами.

☝️ Перукарське мистецтво - дуже динамічна сфера. Технології перукарських робіт постійно оновлюються новими техніками, модними тенденціями і напрямками, з'являються нові підходи до роботи з клієнтами.

Термін - 1,5 міс. (6 тижнів). Вартість - 7800 грн. за весь курс за весь курс
У подарунок: манекен-голова і конспект із теорією
Місце: Київ, м.Київ, вул. Гарматна, 26/2, БК «Росток» (ст. м. «Шулявська»)
Графік навчання: ВТ: 12: 00-16: 30, СР .: 13:30 - 18:00
Курс проводить Аліса Філімонова - топ-викладач КАПМ

Після проходження курсу видається свідоцтво міжнародного зразка і настінний сертифікат


Програма навчання на курсах підвищення кваліфікації перукарів складається з 3-х блоків:

Блок 1 - Моделювання зачісок

 1. Елементи сучасних вечірніх і весільних зачісок і їх гармонійне поєднання: ажурні локони, об'ємні коси, хвилі холодні гарячі, елементи створення додаткового об’єму, плетіння з стрічками.
 2. Правила, прийоми, закони композиції. Форма, силует, акцент і нюанс у зачісках. Значення фактури, маси і кольору волосся при створенні зачіски. Комбінації різних фактур і текстур у зачісці. Підготовка волосся до виконання зачіски. Стилістичне спрямування в зачісках.
 3. Об'ємні зачіски. Правильне композиційне розміщення основної маси зачіски. Зачіски на основі валиків з об'ємними хвилями. Об’єм на основі повітряних елементів зачіски. Весільні зачіски. Класика в поєднанні з новими тенденціями

Блок 2 - Колористика і фарбування волосся

 1. Кольорознавство. Особливості взаємодії кольорів. Сучасні колористичні прийоми. Створення стійких глибоких кольорів. Робота з кольоровим колом. Деколоранти: види, відмінності, принцип роботи. Правила роботи кислотних змивів.
 2. Нюанси професійного фарбування: коректне висвітлення волосся, зафарбовування сивини, мардонсаж, предпігментація та ін. Виведення косметичного пігменту на 5-6 тонів світліше (перевтілення з брюнетки в блондинку). Робота на затемнення.
 3. Сучасні і модні техніки фарбування (брондування, омбре, шатуш, балаяж, венеціанське і каліфорнійське мелірування, 3D-фарбування і т.д.)

Блок 3 - Сучасна стрижка і стилізація

  Блок
 1. Сучасна стрижка і стилізація
 2. Аналіз форми стрижки в залежності від структури і стану волосся.
 3. Геометрична побудова стрижки, створення об’єму.
 4. Стрижки, які не потребують укладання.
 5. Актуальні і сучасні техніки стрижок і стилізації. Всі стрижки розроблені від найдовшого до найкоротшого волосся. Основне завдання полягає в розумінні побудови форми стрижки не на інтуїтивному, а на геометричному рівні. Укладання волосся за англійською технологією, створення локонів і хвиль у відповідності з останніми тенденціями.

🤙 Контакти школи краси «IBS»

Адреси шкіл краси "IBS" в Києві:

м.Київ, вул. М. Светлицького, 31/7 ("Виноградарь")
м.Київ, вул. Гарматна, 26/2, БК «Росток» (ст. м. «Шулявська»)
м.Київ, вул. М. Цвітаєвої, 6 (Троєщина)
м.Київ, вул. Вербицького, 14-Г (ст. м. “Харківська”)

Сайт «IBS»:
beauty.kapi.com.ua

Попередній запис на курси за телефонами:

+38 (044) 455-56-72, +38 (097) 462-45-45 ,
+38 (093) 276-59-55 , +38 (099) 212-65-57

Або заповнюйте попередню он-лайн реєстрацію

Також приєднуйтесь та знайомтесь із нашими сторінками у соц. мережах:

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506