Курси підвищення кваліфікації для перукарів

Практичний курс: сучасні стрижки, зачіски, фарбування волосся

 • КАПМ
 • Курси підвищення кваліфікації для перукарів
ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!

👍 Міжнародна школа краси «IBS», International Beauty School (курсове відділення Київської Академії перукарського мистецтва та Конфедерації СМС-САТ України, представник Confederation Mondiale de la Coiffure CMC) запрошує на курси перукарів підвищити свою майстерність, стати топ-майстром і, звичайно ж, у подальшому збільшити свій дохід!

☝️️ Більш детальна й актуальна інформація на сайті школи «IBS»: : beauty.kapi.com.ua


👉 Курси підвищення кваліфікації перукарів школа краси "IBS" проводить в Києві!

👍 Пропонуємо Вам універсальну програму підвищення кваліфікації, яка включає найбільш затребувані напрями роботи салонних майстрів: сучасні стрижки та стилізація волосся, колористика та моделювання святкових зачісок. Зміст занять на курсах постійно оновлюється з урахуванням останніх тенденцій від Haute Coiffure Francaise, з якими наші викладачі знайомляться на сезонних показах у Парижі. На курсах КАПМ використовуються сучасні методики навчання, відео-уроки, тренування на манекен-голівках, забезпечення накладками для відпрацювання стрижок, методичними матеріалами.

☝️ Перукарське мистецтво - дуже динамічна сфера. Технології перукарських робіт постійно оновлюються новими техніками, модними тенденціями і напрямками, з'являються нові підходи до роботи з клієнтами.

Термін - 1,5 міс. (6 тижнів). Вартість - 7800 грн. за весь курс за весь курс
У подарунок: манекен-голова і конспект із теорією
Місце: Київ, м.Київ, вул. Гарматна, 26/2, БК «Росток» (ст. м. «Шулявська»)
Графік навчання: ВТ: 12: 00-16: 30, СР .: 13:30 - 18:00
Курс проводить Аліса Філімонова - топ-викладач КАПМ

Після проходження курсу видається свідоцтво міжнародного зразка і настінний сертифікат


Програма навчання на курсах підвищення кваліфікації перукарів складається з 3-х блоків:

Блок 1 - Моделювання зачісок

 1. Елементи сучасних вечірніх і весільних зачісок і їх гармонійне поєднання: ажурні локони, об'ємні коси, хвилі холодні гарячі, елементи створення додаткового об’єму, плетіння з стрічками.
 2. Правила, прийоми, закони композиції. Форма, силует, акцент і нюанс у зачісках. Значення фактури, маси і кольору волосся при створенні зачіски. Комбінації різних фактур і текстур у зачісці. Підготовка волосся до виконання зачіски. Стилістичне спрямування в зачісках.
 3. Об'ємні зачіски. Правильне композиційне розміщення основної маси зачіски. Зачіски на основі валиків з об'ємними хвилями. Об’єм на основі повітряних елементів зачіски. Весільні зачіски. Класика в поєднанні з новими тенденціями

Блок 2 - Колористика і фарбування волосся

 1. Кольорознавство. Особливості взаємодії кольорів. Сучасні колористичні прийоми. Створення стійких глибоких кольорів. Робота з кольоровим колом. Деколоранти: види, відмінності, принцип роботи. Правила роботи кислотних змивів.
 2. Нюанси професійного фарбування: коректне висвітлення волосся, зафарбовування сивини, мардонсаж, предпігментація та ін. Виведення косметичного пігменту на 5-6 тонів світліше (перевтілення з брюнетки в блондинку). Робота на затемнення.
 3. Сучасні і модні техніки фарбування (брондування, омбре, шатуш, балаяж, венеціанське і каліфорнійське мелірування, 3D-фарбування і т.д.)

Блок 3 - Сучасна стрижка і стилізація

  Блок
 1. Сучасна стрижка і стилізація
 2. Аналіз форми стрижки в залежності від структури і стану волосся.
 3. Геометрична побудова стрижки, створення об’єму.
 4. Стрижки, які не потребують укладання.
 5. Актуальні і сучасні техніки стрижок і стилізації. Всі стрижки розроблені від найдовшого до найкоротшого волосся. Основне завдання полягає в розумінні побудови форми стрижки не на інтуїтивному, а на геометричному рівні. Укладання волосся за англійською технологією, створення локонів і хвиль у відповідності з останніми тенденціями.

🤙 Контакти школи краси «IBS»

Адреси шкіл краси "IBS" в Києві:

м.Київ, вул. М. Светлицького, 31/7 ("Виноградарь")
м.Київ, вул. Гарматна, 26/2, БК «Росток» (ст. м. «Шулявська»)
м.Київ, вул. М. Цвітаєвої, 6 (Троєщина)
м.Київ, вул. Вербицького, 14-Г (ст. м. “Харківська”)

Сайт «IBS»:
beauty.kapi.com.ua

Попередній запис на курси за телефонами:

+38 (044) 455-56-72, +38 (097) 462-45-45 ,
+38 (093) 276-59-55 , +38 (099) 212-65-57

Або заповнюйте попередню он-лайн реєстрацію

Також приєднуйтесь та знайомтесь із нашими сторінками у соц. мережах:

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506