Фестиваль «Кришталевий Янгол»

Запрошуємо відвідати «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ», що демонструють професіоналізм студентів КАПМ

  • КАПМ
  • Фестиваль «Кришталевий Янгол»
ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!

ХVІІІ Міжнародний Фестиваль перукарського мистецтва, моди та дизайну "Кришталевий Янгол»

Дата проведення: 14-15 травня 2022 року

Місце проведення: Центр культури та мистецтв «КПІ» (Київ, пр.-т. Перемоги, 37)

УВАГА старшокласникам!!!
Для вас Фестиваль - це «Унікальні творчі ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»!


Міжнародний Фестиваль "Кришталевий Янгол" - грандіозне і вражаюче, феєричне і унікальне видовище краси, високої моди та дизайну!

Організатор Фестивалю:
Академія КАПМ

Фестиваль «Кришталевий Янгол», як своєрідний щорічний заліковий іспит для Академії, що демонструє професіоналізм, творчість та високий рівень підготовки своїх студентів.


У програмі Фестивалю:

  • Міжнародний Чемпіонат «КУБОК ЕВРАЗІЇ: професійні конкурси серед майстрів із різних країн світу (конкурси з перукарського мистецтва, нейл-дизайну, візажу, боді-арту, дизайну одягу).

ШОУ-ПРОГРАМИ:

  • Fashion-шоу «UTH» - показ трендової колекції модних зачісок, макіяжу, одягу від провідних викладачів КАПМ, тренд-стилістів САТ-Україна.
  • Шоу "INTERSTYLE» - покази та майстер-класи світових топ-стилістів, іноземних гостей Фестивалю).
  • ШОУ “EXTRAVAGANZA” – унікальне феєричне дійство вражаючих арт-зачісок, фейс-арту, боді-арту та видовищних костюмів на фоні загадкових декорацій, сценічний спецефектів та атмосфери дива! Це дивовижний перфоманс, в якому гармонійно переплітаються дефіле, танці, акторська гра і циркові трюки! Фантазійні образи будуть представлені моделями, танцюристами і артистами оригінальних жанрів! Пориньте у світ мистецтва, дизайну, краси і творчості! Не пропустіть феєрію видовищних образів! Грандіозне видовище та всі образи для шоу створені командою дизайнерів, студентів і викладачів Академії КАПМ.

*До уваги старшокласників! В рамках програми «Grand-Show» відбудеться нагородження всіх учасників Всеукраїнської Творчої Олімпіади «Дизайнер ХХІ сторіччя»


Приходьте, буде цікаво! Ви зможете стати не тільки глядачами цікавих шоу і конкурсів, але й учасниками Fashion-Quest, дізнатись про новинки моди і дизайну, виграти подарунки, зробити селфі з яскравими фешн і арт-образам


Не пропустіть грандіозне свято краси, дизайну та високої моди!

УВАГА старшокласникам!!!
Для вас Фестиваль - це «Унікальні творчі
ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КАПМ»!

Примітка. Реєстрація старшокласників на Дні відкритих дверей обов’язкова!

Додаткова інформація про Фестиваль на сайті


Відео шоу-показів від КАПМ з минулих Фестивалів:

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506