Світова Конфедерація СМС, Міжнародні Чемпіонати і Фестивалі СМС

  • КАПМ
  • Світова Конфедерація СМС, Міжнародні Чемпіонати і Фестивалі СМС
ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!

👍 Студенти та випускники Академії мають чудові можливості професійної кар’єри на міжнародному рівні!


👉 КАПМ є членом та офіційним представником Світової Конфедерації С.М.С. (Confederation Mondiale de la Coiffure).

Це дає унікальні можливості нашим студентам і викладачам КАПМ переймати кращий світовий досвід, підвищувати свою професійну майстерність на міжнародному рівні, володіти світовими тенденціями моди від HCF, брати участь у Світових Фестивалях і Чемпіонатах. Випускники КАПМ отримують рекомендований лист від СМС, що сприяє у працевлаштуванні в країнах-членах СМС.


👉 Міжнародні Фестивалі та Світові Чемпіонати

Світова Конфедерація СМС проводить у різних країнах Міжнародні Фестивалі, конкурси та Чемпіонати. Традиційно проходить щорічний Кубок ЄВРОПИ СМС у жовтні в Італії. Раз на 2 роки відбувається КУБОК СВІТУ СМС у різних країнах-членах СМС.

Звичайно, Академія бере активну та успішну участь у цих заходах! Студенти і викладачі КАПМ вже здобули чисельну кількість перемог, Чемпіонських титулів та медалей на чемпіонатах СМС в Італії, Німеччині, Таїланді, Латвії, Туреччині, Японії. КАПМ має високі досягнення у командних змаганнях цих заходів, це володар Світової нагороди «Oscar de la Coiffure» (Італія 2014) та титул «Команда-Чемпіон Європи СМС» (Італія 2019)!

Серед студентів КАПМ вже велика кількість Світових Чемпіонів!

Детальніе про перемоги та світові успіхи студентів і викладачів КАПМ у розділі «Події»

Можна впевнено сказати, що КАПМ – «Кузня» Світових Чемпіонів!

☝️ В свою чергу, Академія є організатором щорічного грандіозного Міжнародного Фестивалю моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Чемпіонату «Beauty CUP of Eurasia”, в якому змагаються майстри майже зі всіх регіонів України та команди фахівців із понад 10 країн світу! Детальніше на сайті Фестивалю

Із останніх досягнень (Кубок Європи СМС, Італія 2019 р.):


👉 Конфедерація САТ Україна (офіційний представник СМС) запрошує взяти участь у Міжнародних Чемпіонатів та приєднатися до української команди Світових Чемпіонів

До уваги талановитих та амбіційних фахівців сфери краси! Прагнете здобути міжнародний досвід, професійних успіхів і досягнень? Мрієте про Світові Чемпіонські титули та перемоги? Тоді участь у Міжнародних Чемпіонатах Всесвітньої конфедерації СМС саме для Вас!

Переваги і результат від участі: здобуття міжнародного звання і титулу; підвищення кваліфікації, статусу і іміджу; безцінний світовий досвід, незабутні враження; підвищення вартості ваших послуг, більше клієнтів, і, звичайно, зростання вашого прибутку!

Перший крок до світового успіху Стати членом Конфедерації САТ Україна

Додаткова інформація за тел.: +38 (097) 462-45-45, +38 (093) 276-59-55, +38 (099) 212-65-57


👉 Графік найближчих подій СМС

Італія, Пестум, 18-19 жовтня 2020, КУБОК ЄВРОПИ СМС, Міжнародний Фестиваль «Hair and Beauty»

Польща, Катовіце, 21-22 листопада 2020, Міжнародний Фестиваль «Hair and Beauty»

Україна, Київ, 9-10 квітня 2021, КУБОК ЄВРАЗІЇ, Міжнародний Фестиваль «Crystal Angel»

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506