Міжнародна діяльність КАПМ

Київська Академія перукарського мистецтва веде активну міжнародну діяльність за такими напрямками:
міжнародні програми навчання; стажування, практика, та працевлаштування за кордоном;
обмін світовим досвідом; міжнародні фестивалі, чемпіонати та конкурси; інше.

  • КАПМ
  • Міжнародна діяльність КАПМ
ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!

👍 Студенти та випускники Академії мають чудові можливості професійної кар’єри на міжнародному рівні!


👉 КАПМ є членом та офіційним представником Світової Конфедерації С.М.С. (Confederation Mondiale de la Coiffure).

Це дає унікальні можливості нашим студентам і викладачам КАПМ переймати кращий світовий досвід, підвищувати свою професійну майстерність на міжнародному рівні, володіти світовими тенденціями моди від HCF, брати участь у Світових Фестивалях і Чемпіонатах. Випускники КАПМ отримують рекомендований лист від СМС, що сприяє у працевлаштуванні в країнах-членах СМС.


👉 Міжнародні Фестивалі та Світові Чемпіонати

Світова Конфедерація СМС проводить у різних країнах Міжнародні Фестивалі, конкурси та Чемпіонати. Традиційно проходить щорічний Кубок ЄВРОПИ СМС у жовтні в Італії. Раз на 2 роки відбувається КУБОК СВІТУ СМС у різних країнах-членах СМС.

Звичайно, Академія бере активну та успішну участь у цих заходах! Студенти і викладачі КАПМ вже здобули чисельну кількість перемог, Чемпіонських титулів та медалей на чемпіонатах СМС в Італії, Німеччині, Таїланді, Латвії, Туреччині, Японії. КАПМ має високі досягнення у командних змаганнях цих заходів, це володар Світової нагороди «Oscar de la Coiffure» (Італія 2014) та титул «Команда-Чемпіон Європи СМС» (Італія 2019)!

Серед студентів КАПМ вже велика кількість Світових Чемпіонів!

Детальніе про перемоги та світові успіхи студентів і викладачів КАПМ у розділі «Події»

Можна впевнено сказати, що КАПМ – «Кузня» Світових Чемпіонів!

☝️ В свою чергу, Академія є організатором щорічного грандіозного Міжнародного Фестивалю моди і дизайну «Кришталевий Янгол» та Чемпіонату «Beauty CUP of Eurasia”, в якому змагаються майстри майже зі всіх регіонів України та команди фахівців із понад 10 країн світу! Детальніше на сайті Фестивалю

Із останніх досягнень (Кубок Європи СМС, Італія 2019 р.):


👉 Міжнародні навчальні програми

Майстер-класи від іноземних гостей. На Міжнародний Фестиваль «Кришталевий Янгол» до Академії кожного року приїжджають чисельні команди майстрів із різних країн світу, які на рівні із студентами змагаються у конкурсах. В свою чергу, свої майстер-класи та шоу щорічно демонструють відомі світові топ-стилісти! Такі майстер-класи вже представили маестро із Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії та ін.. Отже, навчаючись в КАПМ, студенти мають особливу можливість безкоштовно переймати кращий світовий досвід.

Світові тенденції моди. КАПМ щорічно відвідує закритий показ трендових коллекцій від HCF у Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких, розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles»

Можливість подальшого або паралельного навчання за кордоном. Міжнародні програми «Подвійний диплом» із Італією, Францією, Польщею

Деталі цих програм запитуйте за телефонами Академії


👉 Міжнародна практика та стажування, працевлаштування за кордоном

Для інформації: Випускники Академії користуються високим попитом у роботодавців не тільки в Україні, а й за кордоном. Деякі з країн, в яких вже успішно працюють за фахом випускники КАПМ: Франція, Німеччина, Португалія, Швейцарія, Польща, Андора, Італія, Ізраїль, Іспанія, США, ОАЄ.

Деякі із програм міжнародного стажування:

Деталі запитуйте за телефонами Академії

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506