Про навчання і творчість у КАПМ

Знайомство з Академією, особливості навчання, творчість, цікаве студентське життя, міжнародна діяльність, професійні досягнення студентів та інше.

 • КАПМ
 • Про навчання і творчість у КАПМ
ВНЗ "КАПМ" безкоштовно прийме на навчання дітей із тимчасово окупованих територій та безоплатно надасть проживання! КАПМ один із 18 приватних ВНЗ, що відгукнулись на ініціативу Асоціації навчальних закладів України приватної форми власності!

Вищий навчальний заклад «Київська Академія перукарського мистецтва» стисло це:

10-ти
разовий

Дипломант Книги
Рекордів України!

Член Всесвітньої Конфедерації СМС, офіційний представник в Україні

Організатор Міжнародного Фестивалю “Сrystal Angel” та Чемпіонату “CUPof EURASIA”

🏆 Володар
Світової нагороди «Oscar de la Coiffure» Команда-Чемпіон Європи СМС

КАПМ – це особлива атмосфера творчого натхнення і любові до професії! Дипломи і кубки підтверджують творчі перемоги та надихають на подальший розвиток у таких цікавих галузях, як мистецтво, дизайн та мода! Неповторну ауру створюють креативні роботи наших студентів.


«Краще 1 раз побачити, ніж 100 разів почути!»


📚 Навчальний процес у КАПМ

В Академії на кожній спеціальності вивчають більше 50-ти цікавих та корисних дисциплін. Серед основних і загальних: Дизайн (за видами), Композиція, Кольорознавство, Малюнок, Живопис, Ескізування, Моделювання, Формоутворення, Теорія моди, Мистецтвознавство, Комп’ютерне моделювання, Інновації в індустрії та багато інших.

👉 Спеціальні дисципліни за відповідними спеціальностями на сторінках:

У навчальному процесі використовуються сучасні методи навчання та інноваційні технології з видачею навчально-методичних посібників та тренувальних матеріалів. КАПМ розробила і впровадила авторську методику навчання «Модульний курс SKR». Ректор Академії є автором першого українського підручника «Дизайн зачіски». У КАПМ розроблено та впроваджено чисельну кількість методичних матеріалів та навчальних посібників (на сторінці «Науково-методична діяльність КАПМ»)

💼 Практика та працевлаштування

У навчальному процесі в Академії велика частина занять – це практичні роботи на тренувальних матеріалах та моделях-клієнтах!

Також, під час навчання студентів часто запрошують на реальні дизайнерські та фешн проекти, шоу-покази, виставки, конкурси краси, фотосесії, телепроекти, рекламні акції тощо. В КАПМ студенти мають унікальну можливість стажуватись під час таких «виїзних» занять!

Практика. Починаючи з першого курсу, студенти направляються на практику в найкращі салони, театри, телебачення, в дизайн-студії, ательє, будинки мод, в рекламні агентства тощо.

Працевлаштування. Випускники Академії користуються високим попитом у роботодавців. Про це свідчить постійне надходження заявок та вакансій, які розміщуються в КАПМ на спеціальній дошці оголошень. Кожного дня ми отримуємо нові заявки на працевлаштування не тільки від українських роботодавців, але й закордонних.

98% випускників КАПМ працюють за фахом!

Деякі з країн, в яких працюють за фахом випускники КАПМ: Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, США, Андорра, Ізраїль, Швейцарія, Португалія, Польща, ОАЄ


Матеріально-технічна база

Заняття проходять у спеціально обладнаних дизайнерських лабораторіях, творчих майстернях з живопису та малюнку, лекційних кабінетах, комп'ютерних класах, у спеціальних навчальних кабінетах «Beauty-zone» з візажними і перукарськими місцями. КАПМ має фотостудію, подіумну та танцювальну зали, бібліотеку, безкоштовний Wi–Fi.

Iногороднім студентам Академії надається гуртожиток або хостел.

Викладачі

Успіх будь-якого навчання залежить від Вчителя. Кожен викладач КАПМ, окрім високої кваліфікації і досвіду має креативний підхід, виявляє любов до професії, бажання розвиватися і віддавати знання учням. Кожен педагог - це особистість, митець і турботливий наставник. Серед наших викладачів: кандидати наук; члени Національної спілки художників України; Світові Чемпіони та призери міжнародних професійних конкурсів, володарі багатьох почесних нагород, провідні фахівці, топ-стилісти.

Детальніше про викладачів


Культурно-творча діяльність та креативні проекти

У творчому навчальному закладі студентам необхідно мати можливість реалізовувати свій творчий потенціал та ініціативу, вдосконалювати свої професійні навички. Тому Академія впроваджує різноманітні креативні проекти, організовує конкурси, Міжнародні Чемпіонати, постійно проводить у Палаці Культури «Росток» культурно-творчі заходи, шоу-програми та покази.

Цікаве та насичене студентське життя у творчих проектах КАПМ

 • Журнал "Локон"
 • Фешн-студія "КАПрИз"
 • Шоу-балет «Епатаж»
 • Арт-група «Крила»
 • М.A. «Beautiful Models»
 • Всеукраїнська Творча Олімпіада «Дизайнер ХХІ століття»

Традиційні шоу-програми

 • шоу-показ "Здравствуй, Академія!" (вересень);
 • шоу «Новорічна феєрія краси!» (грудень);
 • “Міс КАПМ” та "Весняна фантазія" (березень).

Особлива подія та грандіозний проект КАПМ - Міжнародний Фестиваль моди і дизайну «Кришталевий Янгол», який Академія щорічно організовує і проводить у квітні (ЦКМ «КПІ» )!

Фестиваль, як своєрідний щорічний заліковий іспит, що демонструє творчість, високий рівень підготовки та професіоналізм студентів і викладачів КАПМ.

Фестиваль – це унікальні творчі дні відкритих дверей!

Перейти на сторінку Фестивалю

Міжнародна діяльність

 • КАПМ є членом та офіційним представником Свтової Конфедерації С.М.С. (Confederation Mondiale de la Coiffure). Це дає унікальні можливості нашим студентам і викладачам переймати кращий світовий досвід та підвищувати свою професійну майстерність.
 • Студенти і викладачі КАПМ постійно здобувають чисельні перемоги та Чемпіонські титули на Міжнародних конкурсах, Фестивалях та Світових Чемпіонатах СМС в Італії, Німеччині, Таїланді, Латвії, Туреччині.
 • В свою чергу, Академія в Києві щорічно проводить грандіозний Чемпіонат «Beauty CUP of Eurasia” в рамках Фестивалю «Кришталевий Янгол», в якому змагаються майстри майже зі всіх регіонів України та команди фахівців із понад 10 країн світу! (детальніше на сайті)
 • Майстер-класи від іноземних гостей. В Академії вже представили свою майстерність світові стилісти з Франції, Італії, Німеччини, Англії, Японії, Румунії, Лівану, Сан-Марино, Греції, Болгарії, Туреччини, Латвії.
 • Світові тенденції моди. КАПМ щорічно відвідує закритий показ трендових коллекцій від HCF у Парижі. Викладачі досліджують розробки іноземних тренд-бюро, на основі яких, розробляють трендові зачіски для України і представляють їх на шоу «Ukrainian Trends of Hairstyles»
 • Міжнародна практика студентів, стажування та працевлаштування випускників.
 • Можливість подальшого або паралельного навчання за кордоном. Міжнародні програми із Італією, Францією, Польщею

Детальніше про Міжнародну діяльність

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506