Увага! Приймальна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Світлицького 31/7. Графік роботи: пн.-пт. з 9:00 до 18:00; сб., нд. - вихідний
5 ІСТОРИЧНИХ ФАКТІВ ПРО МАКІЯЖ! 

5 ІСТОРИЧНИХ ФАКТІВ ПРО МАКІЯЖ! 

2021-02-17 16:58:41 Статті

5 ІСТОРИЧНИХ ФАКТІВ ПРО МАКІЯЖ! 

1️-Аля-Гейша 
Вперше білий макіяж обличчя, який пізніше став культовим макіяжем гейші, використовувався в Японії в епоху Гейана (794-1185). Вона, можливо, була створена під впливом аналогічної косметики, імпортованої з Китаю. Вони зробили такий макіяж з рисового порошку, змішаного з водою, до пастоподібного стану. Потім ця паста була нанесена на обличчя.

2️ макіяж як індикатор стану
У Стародавньому Римі соціальний статус жінки залежав від її макіяжу, одягу і прикрас, які вона носила. Насправді, макіяж був настільки важливим у римській культурі, що комік Тит Мактій Плат колись писав: «Жінка без фарби – це як їжа без солі». Жінки використовували туш, крейду, яка відбілював шкіру, а також рум'яна.

3️ смертельної косметики 
Косметика, яка використовувалася для відбілювання шкіри в вікторіанську епоху, зазвичай була виготовлена з білого миш'яку, оцту і крейди. Його втирали в шкіру, щоб поліпшити колір обличчя і зменшити зморшки. Не дивно, що жінки іноді вмикали численні відмови органів.

4️ різнокольорні губи
Різнокольорові губи не є новим трендом. Наприклад, в 1959 році з'явився «біла помада», яку можна було наносити окремо, шарами або змішувати з іншими кольорами для досягнення різноманітних відтінків.

5️ трубка для помади.

Культова трубка з помадою, з якої її потрібно «скрутити», була винайдена в 1923 році людиною на ім'я Джеймс Брюс Мейсон-молодший. Це сталося в Нешвіллі, США.

Підпишіться на нашу розсилку

© 2021 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506