Увага! Шановні абітурієнти найближчим часом будуть оновлені умови вступу 2022! Слідкуйте за новинами на сайті та у соц. мережах КАПМ!
ЯК ПОБОРОТИ СТРАХИ ВІЗАЖИСТУ-ПОЧАТКІВЦЮ?! 💄🤐

ЯК ПОБОРОТИ СТРАХИ ВІЗАЖИСТУ-ПОЧАТКІВЦЮ?! 💄🤐

2021-04-30 16:36:57 Статті

ЯК ПОБОРОТИ СТРАХИ ВІЗАЖИСТУ-ПОЧАТКІВЦЮ?! 💄🤐

 


1. НІЧОГО НЕ ВИЙДЕ ... 😞
Це переломний момент в житті кожного початківця візажиста, коли є знання, але думка "раптом не вийде", не залишає в спокої.
Що робити? Будите в собі дитину, яка не замислюючись сідав на велосипед, і не проїжджаючи 2-х метрів падав, потім вставав і знову сідав і їхав. Будучи дітьми ми не заїдали питаннями, а йдемо і пробуємо до тих пір, поки не вийде.

2. НЕДОСТАТНЬО КОСМЕТИКИ ... 💄
Велика кількість косметики не зробить вас професіоналом. Часом вона заважає і не дає зосередитися на головному. Не дивіться на фото в інстаграме, де кожен другий візажист показує гори свого добра. Це не показник їх майстерності. Підходьте до вибору косметики з головою, віддаючи звіт кожній покупці. Не дозволяйте собі на цьому етапі імпульсних покупок.

3. ЗАНАДТО МАЛО ДОСВІДУ ... 👤
Багаторічний стаж - не гарантія високого рівня майстра. Часом початківці візажисти перевершують в техніці виконання "старичків", інтуїтивно відчуваючи форми і колір.
Запам'ятайте: досвіду багато не буває, якщо візажист постійно вчитися, розвивається і пробує щось нове, не зупиняючись на досягнутому, йому завжди здається, що досвіду недостатньо.

4. СТРАХ ВТРАТИ КЛІЄНТА ... 👥
Часом клієнт вводить в оману візажиста своїми побажаннями, очікуючи побачити в відображенні дзеркала саму Кім Карадшьян, а в підсумку на неї дивиться отскульптурірованная Тетяна Вікторівна.
Ви нервуєте, клієнт теж, і страх, що ви більше не побачите лякає вас. Але такі випадки виключення, вони будуть рідкісними і короткочасними. Тому приводів боятися їх немає, як і зайвих кг, які ви не зможете набрати від одного тістечка.

5. ВІДСУТНІСТЬ ЗАРОБІТКУ ... 💸
Цей страх досягає свого максимуму перед усіма іншими. Заробітку дійсно не буде, але це тільки перший час. Думка "це назавжди" настільки ж дурна, як "економічна криза ніколи не закінчиться". У всього є свій початок і свій кінець.
Пам'ятайте про це і не підгодовуйте свої страхи, вони це люблять. Ніщо не повинно вас лякати, крім думок народжують страхи!

 

 

Підпишіться на нашу розсилку

© 2022 Київська Академія перукарського мистецтва
Ліцензії Міністерства освіти і науки України ЛВ№000865-000545, АВ№443506